Чорний список народних рецептів краси

Коли нам хочеться натуральності, ми купуємо органічну косметику або користуємося народними рецептами, але чи дійсно корисні домашні процедури?

Виявляється, навіть натуральні інгредієнти можуть завдавати шкоди. Так, лимонний сік, нанесений на пігментну пляму, не тільки освітлить її, але і зробить шкіру сухою, позбавить її імунітету. До того ж лимон може викликати алергію, яка доставить набагато більше незручностей, ніж пляма, з якою ви хотіли боротися.

Це не означає, що лимон зовсім не можна застосовувати для догляду за собою. Витяжки з цього фрукта входять до складу багатьох фабричних косметичних засобів, але там вони містяться в безпечних концентраціях.

Додати проблем шкірі може і сода. Пілінг з неї, може, і прибере чорні точки, але настільки знежирить шкіру, що може викликати появу зморшок. Втративши свою захисну плівку, шкіра часто покривається висипаннями.

Не варто скрабувати шкіру і цукром. Гострі грані його частинок можуть травмувати шкіру, зіпсувати колір обличчя і стати причиною запалень.

Мазати прищики зубною пастою ми також не рекомендуємо. Цей продукт дуже агресивний, тому після його застосування замість прищів на обличчі залишаються шрами.

Власниці сухої шкіри повинні забути про такий засіб зволоження як майонез. Він нічого не зволожить, а тільки зробить шкіру більш жирною і заб’є пори.

Поділись


Новини партнерів