Простий засіб для уповільнення старіння

Це листя використовувалося в народній медицині впродовж віків!

Сучасні дослідження також довели, що використання листя малини дуже корисно для здоров’я людини.

Активні інгредієнти
За даними Європейського агентства по лікарських засобах, поліфеноли, такі як таніни і флавоноїди, є двома основними складовими листя малини.

Поліфеноли діють як антиоксиданти, які мають здатність уповільнювати старіння і запобігати таким захворюванням, як рак.

Дослідження з медичного університету Білостока в Польщі показало, що флавоноїди кверцетину і каемпферола переважають в листі малини. Крім того, листя малини містить фенольні кислоти, мінерали, вітамін С і рослинні спирти.

Листя використовується для приготування чаю. Чай з малинового листа дуже смачний і освіжаючий напій. Дози варіюються залежно від стану здоров’я.

Листя лісової малини мають потужніі цілющі властивості. Заготовлюють листя малини в травні – червні. Збір проводять в суху погоду, в сонячні і теплі дні, також необхідно, щоб вже зникла роса на листі.

Дізнайтеся при яких захворюваннях особливо корисно пити чай з листя малини.

Чай з листя малини використовували в якості полоскання для лікування тонзиліту і запалення рота, і у вигляді компресів для лікування виразок, незначних ран, опіків і варикозних вен. Лист червоної малини використовувався при респіраторних інфекціях, таких як грип, для стимулювання потовиділення при лихоманці, для полегшення пологів.

Дослідники порівняли антиоксидантні, протизапальні і протиракові властивості проти клітин раку молочної залози і печінки. Результати показали, що екстракт листя малини ефективніший, ніж екстракт плодів малини.

Хорватське дослідження із Загребського університету оцінило вплив листя червоної малини на горло і рак товстої кишки. Дослідження підтвердило, що листя червоної малини має протиракову активність, але їх ефективність залежить від типу ракових клітин.

Листя малина заварюють як завжди, просто заливши 1 столову ложку сухого листя 500 мл окропу і вживають злегка підсолодивши медом.

Смачний також чай зі свіжого листя малини з додаванням листя вишні, смородини, м’яти і полуниці.

Перед застосуванням засобів народної медицини необхідно проконсультуватися з лікарем!

Джерело

Поділись


Новини партнерів