Простий і потужний засіб для зміцнення кісток

Це насіння дуже популярне по всьому світу через його приємний смак і неймовірно потужні цілющі властивості!

Ми пропонуємо вам лише невеликий список переваг для нашого організму, які дає нам це чарівне насіння!

Прискорює метаболізм і допомагає позбавитися від зайвої ваги

Насіння кунжуту містить велику кількість білку, який зміцнює м’язи, активізує здорове зростання клітин, збільшує витривалість організму, підвищує енергетичні рівні і прискорює обмін речовин.

Позбавить від підвищеного тиску і зменшить симптоми гіпертонії

Багато досліджень підтвердили, що вживання кунжутного насіння і олії зменшує підвищений тиск, що зменшує навантаження на серцево-судинну систему і допомагає запобігти різним серцевим захворюванням.

Зміцнює кістки і суглоби

Вражаюча кількість основних мінералів, таких як магній, цинк, кальцій і фосфор, виявлені в насінні кунжуту можуть стати основним стимулом для підвищення здоров’я ваших кісток.

Ці мінерали є невід’ємними частинами в створенні нової кісткової тканини і зміцненні і відновленні кісток, які можуть бути ослаблені травмою або остеопорозом.

Догляд за шкірою і волоссям
Як уже згадувалося, кунжутне насіння містить високий рівень цинку, життєво важливий компонент в утворенні колагену, який зміцнює м’язову тканину, волосся і шкіру. Було доведено, що олія кунжуту зменшує ознаки передчасного старіння.

Кунжут має здатність запобігати раку
Окрім багатого складу вітамінів і мінералів, кунжут має потужні протиракові властивості, оскільки містять фітат, який діє як антиоксидант і зменшує дію вільних радикалів.

Вживання насіння кунжуту допомагає при лікуванні лейкемії, раку молочної залози, легенів, підшлункової залози, товстої кишки і раку передміхурової залози.

Нормалізує рівень цукру в крові і зменшують симптоми діабету

Дослідження показали, що кунжутна олія може позитивно впливати на дію різних ліків, таких як глібенкламід у пацієнтів, котрі страждають діабетом типу 2.

Воно покращує функціональність цього препарату і додатково регулює рівень інсуліну і глюкози в організмі, тим самим допомагаючи справлятися з симптомами діабету.

Зменшить запалення в суглобах, кістках і м’язах

Високий вміст міді в насінні кунжуту має ряд цінних функцій, у тому числі зменшення запалення в суглобах, кістках і м’язах, тим самим зменшуючи біль. Крім того, мідь є важливим мінералом для зміцнення кровоносних судин, кісток і суглобів.

Мідь потрібна для правильного поглинання заліза, ключового компонента гемоглобіну. Тому правильний зміст міді в організмі прискорює циркуляцію крові і гарантує, що системи органів усього організму отримають достатню кількість кисню для правильної роботи.

Промийте 2-3 стол. ложки насіння сирого кунжуту, залийте теплою водою і залишіть настоюватися на 2-3 години. Після цього ще раз промийте кунжут і помістіть у блендер, додайте 1 склянку води, 1 чайну ложку меду і подрібніть до однорідного стану. Рекомендується вживати цей напій 1 раз на день за 40-60 хвилин до обіду або тренування.

Джерело

Поділись


Новини партнерів