6 симптомів нестачі магнію в організмі

Ви дуже швидко відчуєте результати, якщо скористаєтеся цими порадами!

Магній є четвертим за чисельністю у вашому організмі. Якщо у вас є дефіцит цього мінералу, ваше тіло просто не може правильно функціонувати: погіршення нормальної метаболічної функції, призводить до значних проблем зі здоров’ям.

Магній – важливий елемент в процесі очищення і тому має важливе значення для здоров’я усього організму.

Магній запобігає головним болям, мігрені, серцево-судинним захворюванням (включаючи високий кров’яний тиск, серцеві напади і інсульт) і навіть знижує смертність від усіх причин.

Тільки минулого року було проведено декілька значних досліджень про роль магнію в підтримці метаболізму, особливо з точки зору чутливості до інсуліну, регуляції глюкози і захисту від діабету типу 2. Добре відомо, що люди з резистентністю до інсуліну, швидше втрачають магній.

Дослідження показують, що більшість людей просто не отримують достатню кількість магнію з їжі. Інші чинники, які можуть викликати дефіцит магнію, включають:

Нездорова травна система: це погіршує здатність вашого тіла поглинати магній.
Діабет: особливо якщо погано контролюється, що призводить до збільшення втрати магнію в сечі
Вік: дорослі більше схильні до дефіциту магнію, оскільки абсорбція зменшується з віком, а літні люди частіше вживають ліки, які можуть заважати всмоктуванню магнію
Захворювання нирок : сприяють надмірній втраті магнію в сечі
Деякі ліки: діуретики, антибіотики і ліки, використовувані для лікування раку, можуть привести до дефіциту магнію

Найбільш поширені симптоми дефіциту магнію: головні болі, втрата апетиту, нудота, блювота, безсоння, уранішня втома (навіть після довгого сну), сильне випадання волосся, ламкість нігтів.

Проте тривалий дефіцит магнію може привести до набагато серйозніших симптомів, таким як:

Аномальні серцеві ритми і коронарні спазми
М’язові судоми і мимовільні скорочення м’язів
Сильні і часті напади мігрені
Оніміння і колення в тілі, особливо в руках і ногах

Ось кращі джерела магнію і вміст магнію в 100 грамах: насіння кунжуту (540 мг), насіння соняшнику (317 мг), зелень коріандру (694 мг), льняне сім’я (392 мг), гарбузове насіння (535 мг), мигдаль (234 мг), какао порошок (499 мг), вівсяні висівки (235 мг), крупа гречана (200 мг)

Рецепт для усунення дефіциту магнію:

2 столові ложки насіння кунжуту

1 столова ложка льняного сім’я

1 столова ложка насіння соняшнику

1 пучок зелені (петрушка, базилік, коріандр, салат, кріп і будь-яка інша зелень на ваш вибір)

1 столова ложка меду (за бажанням)

Насіння замочити у воді на 1-2 години. Помістити усі інгредієнти у блендер, додати 250-300 мл очищеної водить і перемішати до однорідного стану. Рекомендується вживати 1 раз на день. А також балувати себе чашкою ароматного какао!

Нові дослідження припускають, оптимальна добова потреба магнію близько 700 мг в день або навіть більше. Магній особливо втрачається при потовиділенні і коли людина перебуває під впливом стресу.

Рекомендується регулярно приймати ванни з морською сіллю і порошком магнезії або робити ванночки для ніг. Магній відмінно вбиратися у ваше тіло через шкіру. Магнієва олія також може використовуватися для місцевого застосування (просто переміщайте 1 столову ложку порошку магнезії з 1 столовою ложкою оливкової олії і нанесіть на шкіру на 30-40 хвилин, потім змийте теплою водою).

Джерело

Поділись


Новини партнерів