Експерти розповіли, як правильно починати ранок

Експерти по правильному харчуванню, фітнес-тренери та викладачі йоги розповіли, як правильно починати ранок і поділилися п’ятьма найголовнішими порадами.

1. Стакан води. Кожна людина прокидається вранці зневодненою. Для того щоб організм прокинувся необхідно випивати склянку води натщесерце.

2. Медитація. П’ять хвилин спокою і медитації налагодять роботу мозку, поліпшать концентрацію, ці дії допоможуть впоратися з труднощами, що виникають під час роботи.

3. Фрукти і овочі. Дієтологи рекомендують вживати вранці більше вітамінів, вони міститися в овочах і фруктах. Також дані продукти налагодять ритм шлунково-кишкового тракту.

4. Невелика зарядка або розтяжка. Фізичні навантаження допоможуть прокинутися організму, тримати тіло у формі, а також поліпшать кровообіг.

5. Сніданок з цільнозернових. Крім фруктів і овочів рекомендується додати в свій ранковий раціон цільнозернові. Вони насичують організм величезною кількістю енергії, а також є профілактикою таких захворювань: ожиріння, діабет II типу, рак.

Виконуючи всього п’ять правил будь-яка людина може налагодити нормальне функціонування організму і наситити його вітамінами.

Поділись


Новини партнерів