Ці продукти зміцнюють серце та сприяють схудненню

Американські експерти провели дослідження з метою з’ясувати, як саме бобові можуть вплинути на стан серцево-судинної системи. Виявилося, включення до раціону харчування якомога більшої кількості страв з квасолею та іншими видами бобів здатне привести до швидкого зниження рівня холестерину в крові.

Науковці з Колорадського університету в США провели експеримент за участю піддослідних мишей із зайвою вагою.

У щоденний раціон харчування кожного гризуна була введена квасоля. Після закінчення дослідження вчені виявили, що миші істотно схудли.

А ще дієта з переважанням бобових знизила рівень холестерину у всіх тварин, завдяки чому значно покращився загальний стан їх серцево-судинної системи.

 

Ці продукти зміцнюють серце та сприяють схудненню - фото 244885

У рамках другого етапу експерименту фахівці детально вивчили, як саме бобові впливають на здоров’я пацієнтів з діабетом другого типу.

Відомо, що до складу цих рослинних продуктів входить велика кількість білка, клітковини, вітаміни А, С, РР і вітаміни групи В, мінерали (кальцій, магній, фосфор, залізо, марганець). Регулярне вживання таких корисних речовин може вберегти організм від негативного впливу вільних радикалів, а також зводить до мінімуму пошкодження тканин, спровоковане переокислення ліпідів і покращує стан здоров’я серця.

Бобові – це не тільки квасоля та горох. До популярних видів бобових культур також належать соя, сочевиця, дав (індійський горох), нут і маш.

Джерело

Поділись


Новини партнерів