Почервоніння обличчя після алкоголю визнали небезпечним знаком

Вчені з США висловили припущення про те, що почервоніння обличчя при вживанні алкоголю може бути пов’язано з особливістю організму, яка викликає небезпечні для його цілісності і здоров’я процеси. Зокрема, дослідники оцінили подібний симптом як можливий провісник раку.
Вчені стверджують, що причиною «алкогольного» почервоніння обличчя може бути флеш-реакція організму на спиртне. Така реакція вказує на уповільнення процесу по розщепленню і засвоєнню алкогольного напою, через якого в організмі починає накопичуватися ацетальдегід – речовина з потенціалом канцерогену.
«При флеш-реакції на спирт, наявність якої зумовлена ​​генетичними факторами, алкоголь перетворюється в ацетат набагато довше, ніж у інших людей»,
Крім почервоніння на обличчі, у людини можуть виявлятися і інші симптоми – нудота, головний біль, почастішання пульсу. Медики відзначили, що якщо подібні ознаки спостерігаються кожен раз після випивки, від вживання міцних спиртних напоїв слід відмовитися.
«В окремих випадках флеш-реакція може бути пов’язана з серйозною інтоксикацією організму і спровокувати розвиток раку», – застерегли фахівці.
Джерело
Поділись


Новини партнерів