Біль в ногах може бути ознакою наближення серцевого нападу

Дослідники з Німеччини повідомили, що біль в ногах – провісник серцевого нападу.
Їм вдалося довести, що больові симптоми в ногах є тривожною ознакою того, що можуть бути проблеми з серцево-судинною системою. У зв’язку з цим відкриттям медики відзначають, що важливо не ігнорувати даний симптом, щоб уникнути можливих тяжких наслідків в майбутньому, а відразу ж звертати на нього увагу і вдаватися до заходів профілактики, а також проходити обстеження.
Виявилося, що біль в ногах може виникати з природних причин, наприклад, після важких навантажень, коли ноги втомлюються, опухають. Також причиною можуть бути проблеми з суглобами, особливо це буває часто у літніх людей, які вже мають проблеми з суглобами.
Однак крім того також це може бути і ознакою більш серйозної хвороби. Варто звертати окрему увагу на цю ознаку тим, хто постійно стикається з болями, особливо, якщо вони з’являються без будь-яких передумов.
В цілому, звертатися до лікаря варто, якщо з’являються неприємні відчуття в литках, що виникають несподівано при ходьбі і припиняються, коли людина робить зупинку, то це привід насторожитися. Все це означає, що навантаження на судини занадто велика, тому варто звернутися до фахівця по венах і провести профіклактіку роботи серцево-судинної системи. Такий симптом може говорити про підвищене навантаження на судини, що може перерости в дуже небезпечний стан.
Вчені відзначають, що причин, за якими болять ноги, дуже багато, але якщо неприємні симптоми не припиняються довгий час, то це говорить про великі проблеми з судинами.
Джерело
Поділись


Новини партнерів