Кращі рецепти від болю в суглобах і хребті

Артрит і болі в суглобах, особливо в ногах і спині є найбільш поширеними і перша причина цьому – наявність зайвої ваги.

Є також декілька інших причин для постійного болю в суглобах, наприклад, аутоіммунні інфекції, зношеність хрящів, дефіцит вітаміну D і відсутність синовіальної рідини.

Існує також можливість різних комбінацій цих причин.

Люди, вражені артритом страждають від постійного болю і часто зазнають труднощі, щоб з’ясувати головну причину свого болю.

Ми пропонуємо вам три рецепти природних засобів для позбавлення від болю в суглобах і хребті.

Також рекомендується постійні фізичні вправи для поліпшення кровообігу і збалансоване харчування. Це дозволить вашому організму позбавлятися від зайвої ваги і зняти навантаження на суглоби.

Є три соки, з потужними компонентами, які діють безпосередньо на болі в суглобах. Вони не мають побічних дій, що дуже важливо для людей, що страждають від болю в суглобах.

1. Картопляний сік

Без сумніву, цей сік найсильніший і ефективніший. Сирий картопляний сік спрадавна використовувався як профілактика і лікування артриту і болів в суглобах і м’язах.

Приготувати картопляний сік дуже легко. Необхідно просто нарізувати картоплю на дуже тонкі скибочки і залишити на ніч в склянці очищеної води. Вранці сік процідити і випити.

Сік завжди повинен потрапляти в організм на голодний шлунок, щоб добитися відмінних результатів.

2. Вишневий сік

Вишня багата міддю і бета-каротином, які є сильними елементами, що діють проти м’язового болю.

Через це, вишневий сік дуже підходить для тих, хто страждає від болю, викликаного артритом і м’язовими ушкодженнями. Також дуже корисно з’їдати 1 склянку вишень щодня. У зимовий період ви можете готувати напої із заморожених ягід.

3. Ананасний сік

Багатий вітамінами і мінералами, ананасний сік має протизапальні властивості, які також ефективно допомагають в лікуванні болів від травм і хірургічних операцій.

Рекомендується випивати по 250 – 350 мл ананасного соку, щоб отримати максимальний результат.

Джерело

Поділись


Новини партнерів