Звичайний піт може свідчити про серйозне захворювання

Якщо піт надто рясний або має неприємний запах, то це може бути сигналом для того, щоб перевіритися у лікаря. Звичайний піт може свідчити про таке серйозне захворювання як онкологія.

Медики розповіли про те, симптомом яких порушень може виявитися людський піт.

Гіпергідроз

Рясний піт може бути наслідком надмірної стимуляції нервів, що регулюють роботу потових залоз. Наразі невідомо, чому так відбувається в організмі людини. Медики помітили, що гіпергідроз нерідко спостерігається у членів однієї сім’ї.

Падіння рівня цукру в крові

Якщо у людини рясний піт, то, ймовірно, рівень цукру у крові знизився. Також може відчуватися прискорене серцебиття, тремтіння, нудота, запаморочення, похолодання і липкість шкіри в районі потилиці поруч з волоссям, проблеми з зором.

Низький рівень цукру шкодить, перш за все, мозку. Причина цьому може бути діабет чи перевтома. Нормальним показником рівня цукру у крові людини вважається на рівні 3,3 – 5,5 ммоль/л.

Вагітність або менопауза

Якщо жінка у таких станах, то організм підвищено виділяє піт в абсолютно нетипових для потовиділення обставинах. Таке порушення пов’язують зі специфікою ендокринної системи, що виробляє гормони для всього організму. На її особливості впливають генетика, вага та деякі звички.

Стрес

Потові залози пахв активізуються за допомогою “хворих” нервів. У цьому випадку, піт виробляють апокринні залози, які діють тільки на певних ділянках тіла і володіють особливим складом. Піт при цьому має неприємний запах.

Лімфома і хвороба Паркінсона

Підвищення потовиділення може свідчити про хворобу Паркінсона та лімфому. Лімфома – це рак лімфатичної системи, що вражає клітини-лімфоцити, які важливі для імунітету. Вчені не з’ясували, чому у хворих на лімфому рясно виробляється піт.

Джерело

Поділись


Новини партнерів