Як схуднути на роботі

Якщо ви почали набирати вагу, але не можете знайти час на заняття фітнесом, вам допоможуть прості правила поведінки на робочому місці

Дві головні причини, через які ми товстішаєм – вживання великої кількості калорій і низька рухова активність.

Як правило, на роботі ми регулярно п’ємо чай з солодощами. Це своєрідна традиція, метод відволіктися від рутини і перезавантажити мізки. Може це і так, але для того, щоб уникнути переїдання, зберігайте печиво не на своєму робочому столі, а на кухні. Інакше зможете непомітно з’їсти грамів 200, що становить половину денної норми калорій.

Фабричні солодощі відмінно замінять сухофрукти і горіхи. Вони насичують набагато краще, ніж цукерки, та ще багаті на вітаміни.

Перш ніж з’їсти щось шкідливе, подивіться на себе в дзеркало. Можливо, апетит зменшиться. Відволіктися від думок про їжу допоможе також зелений чай і запах цитрусових.

До речі, зняти напругу можна не тільки за допомогою їжі, але і зробивши п’ятихвилинну розминку.

Обідню перерву краще проводити не в офісі. Встаньте, пройдіться до найближчого кафе. Або поїжте на кухні, а потім трохи пройдіться по будинку або навколо нього.

Поліпшити фізичну форму доможе відмова від ліфта. Ходіння по сходах дозволяє витратити енергію, отриману з їжі, а також підкачати м’язи ніг і сідниць. Паркуйтеся подалі від входу в будівлю або виходьте на зупинку раніше, ніж потрібно.

Поділись


Новини партнерів