Займайтеся сексом вранці. Це неймовірно корисно!

Секс є невід’ємною частиною життя будь-якої людини. Однак вічні суперечки про те, коли варто займатися коханням, мабуть, ніколи не припиняться. Нещодавно вчені пролили світло на це питання і заявили: сексом треба займатися вранці.

До такого висновку прийшла група міжнародних наукових фахівців. Вони спробували з’ясувати, який час оптимально для занять сексом. Якщо їм вірити, то найкраще вдаватися до похоті в ранкові години.

Відомий сексолог Стефані Тёртгілл пояснила, чому це може бути корисно. За її словами, ранковий секс, на відміну від вечірнього, має масу переваг, особливо це стосується жінок і їх здоров’я. Причому не тільки психологічного, а й фізичного стану.

Зокрема, позитивний вплив сексу вранці проявляється в тому, що людина виходить з депресивного стану, краще переносить стреси, особливо ті, які можуть зустрічатися їй під час важкого робочого дня. До того ж це відмінний спосіб розслабитися і отримати задоволення.

Також після статевого контакту жіночий організм починає сильніше виробляти гормон естрогену, який позитивно впливає на стан шкіри і волосся. Крім цього, ранковий секс сприяє тому, що сповільнюється настання клімаксу і прояв його симптомів.

Вчені вважають, що під час сексу також виділяється допамін, який впливає на енергію людини. Тому ранкові заняття коханням сприяють збільшенню активності протягом усього дня.

Джерело

Поділись


Новини партнерів