14 натуральних антибіотиків

Вони допоможуть ефективно позбавитися від мікробів, вірусів і грибків!

Антибіотики належать до препаратів які найчастіше використовуються. Фактично, у багатьох випадках вони приймаються без рецепту. Цього слід уникати, оскільки, використання антибіотика для лікування захворювання, викликаного вірусом, не лише не допомагає лікуванню, а чинить негативну дію на увесь організм.

Крім того, якщо хвороба, викликана бактеріями або вірусами, існують природні способи її лікування.

Ми пропонуємо вам список найсильніших противірусних рослин!

1. Акація (Nilotica Farnesiana Acacia)

Ця рослина має антибактеріальні властивості через вміст таніну. Її листя і плоди використовуються для лікування вірусних захворювань.

2. Часник (Allium sativum)

Він має антибактеріальні властивості, завдяки аліну, що містить амінокислоту. Це також відмінний антиоксидант. Тому він незамінний при лікуванні вірусних захворювань.

3. Лопух (Arctium lappa)

Ця рослина має протигрибкові властивості, які пильно вивчаються зараз. Його можна використати, наприклад, у вигляді настоянки з коренів для лікування грибка нігтів. Ця дуже потужна рослина і її застосовують для лікування різних захворювань.

4. Настурція велика (Tropaeolum majus)

Листя і квіти цієї рослини має антибіотичні властивості, оскільки містять ізоцианат. Її ефективність доведена проти декількох поширених бактерій. Вона використовується всередину і зовнішньо при респіраторних і сечових захворюваннях.

5. Зіра (ciminum Cuminum)

Містить ефірну олію, яка є протигрибковою.

6. Евкаліпт (Eucalyptus globulus sp)

Це прекрасний антисептик дихальних і сечовивідних шляхів, але рекомендується для зовнішнього використання, його внутрішнє використання може привести до ускладнень.

7. Сосна звичайна (Pinus silvestris)

Ефірна олія є антисептичною і використовується зовнішньо для очищення від мікробів і вірусів дихальних шляхів. Воно також рекомендується і для інших інфекцій, таких як інфекції сечових шляхів.

8. Чебрець (Thymus vulgaris)

Ця цілюща рослина антисептична, протигрибкова і має противірусні властивості. Вона широко використовується для лікування багатьох захворювань.

9. Марсела (Achyrocline Achyroclyne)

Спиртова настоянка ківток довела свою противірусну дію. Вона мало відома, але широко використовується в Амазонії і Південній Америці.

10. Деревій звичайний (Achillea millefolium)

Його спиртова настоянка має противірусні властивості і використовувався з давніх часів для лікування ран.

11. Горіх волоський (Juglans regia)

У його кори є протимікробна дія, і, хоча ще досліджується, але вже відомо, що вона має активність проти стафілококів, Candida, Escherichia coli, pseudomonas і інших мікроорганізмів.

12. Орегано або материнка (Origanum vulgare)

Ця дуже сильна рослина і може допомогти контролювати бактерії, гриби і віруси і в основному вживається у вигляді чаю.

13. Котячий кіготь (Uncaria tomentosa)

Використовується кореневище цієї рослини. Спиртові настоянки є потужними противірусними препаратами, а водні екстракти використовуються як енхансерів імунної системи. Ця рослина довела ефективність в підвищенні імунної системи і лікуванні пухлинних захворювань.

14. Імбир (Zingiber officinale)

Його антибактеріальні властивості допомагають боротися з респіраторними захворюваннями.

Джерело

Поділись


Новини партнерів