Вчені розповіли про те, як уникнути важкої старості

На думку вчених, від важкої старості є дієвий засіб. Почати слід з періодичного голодування і легких вправ. Даний комплекс покращує здоров’я і знижує ймовірність виникнення серцево-судинних захворювань, а також діабету. Відповідний висновок був зроблений вченими Національного інституту з питань охорони здоров’я США, заснований на експерименті, проведеному на мишах.

В ході проведених досліджень, які тривали протягом чотирьох місяців, фахівці використовували мишей, розділених на чотири групи. У першій тварини мали цілодобовий доступ до кормів, у другій кожен день бігали протягом 45 хвилин і також могли харчуватися, коли їм цього захочеться. У третій голодування проводилося через день, а в четвертій миші періодично голодували і підтримували стабільну фізичну активність.

Вправи позначалися позитивно на показниках фізичного здоров’я тварин, але, при цьому, поєднання фізичної активності, а також періодичного голодування мало значно більший ефект в плані підтримки тонусу і розвитку витривалості.

Вчені відзначили, що результати дослідження цілком можна застосувати до людей, які можуть значно поліпшити загальний стан організму і знизити ризик передчасної смерті.

Джерело

Поділись


Новини партнерів