Як не поправитися у відпустці?

Багато людей повертаються з відпочинку з зайвими кілограмами. Але, якщо слідувати декільком простим правилам, цього можна уникнути.

Якщо ваш готель пропонує сніданки, не варто наїдатися «про запас», користуючись шведським столом. Їжте не більш, ніж ви звикли. До обіду ви все одно відчуєте голод, тому надмірно щільний сніданок обернеться тільки зайвими калоріями.

З алкогольних напоїв вибирайте не солодкі. Коли ви п’єте солодкі коктейлі, ви не тільки отримуєте більшу дозу цукру, але і з такими напоями складно контролювати кількість алкоголю. Крім того, поєднання алкоголю та цукру – гарантія похмілля вранці. Тому, якщо хочете випити, віддавайте перевагу вині або міцним напоям з льодом.

В азіатських країнах порції часто дуже великі. Не варто доїдати все – краще взяти одну порцію на двох, або забрати їжу з собою і доїсти потім. Також зверніть увагу, що в азіатських країнах багато страв – смажені в маслі. Якщо дотримуєтеся дієти, краще їсти щось менш калорійне, наприклад, каррі.

Якщо хочете з’їсти на вечерю шашлик, попросіть як гарнір овочі на грилі. Так ви отримаєте смачну і ситну вечерю, а ваш організм – допомогу в перетравленні м’яса і порцію корисних речовин.

Поділись


Новини партнерів