Дієта без голоду! Експрес-схуднення на яйцях

Унікальна дієта на яйцях дозволить скинути вагу, але при цьому ви не будете мучитися від голоду.

З приводу того, чи підходять яйця для дієти, раніше було багато суперечок. Але тепер учені довели – яйця не тільки не шкодять фігурі, але допомагають схуднути і знизити рівень холестерину в крові.

Крім того, яйця є багатим джерелом білка, який практично повністю засвоюється організмом. У них містяться амінокислоти, корисні жири, вітаміни групи В і D. Але особлива привабливість цієї дієти в тому, що ви можете їсти яйця в будь-якому вигляді. Єдина умова – яйця не повинні бути смаженими на маслі, так як воно є джерелом холестерину, канцерогенів і інших шкідливих речовин. Тобто, якщо хочете яєчню, смажте її на сухій сковороді.

Дієта розрахована на п’ять днів, за які ви без особливих зусиль можете схуднути на 2-3 кілограми, особливо, якщо не будете лінуватися і займетеся фізичними вправами. Денний раціон складається з чотирьох яєць, відвареного пісного м’яса, одного грейпфрута, і овочевого салату (350-400 грамів). Також вам потрібно обов’язково пити побільше води, дозволені зелений чай без цукру і відвари трав. Намагайтеся, щоб останній прийом їжі був приблизно за три години до сну.

Поділись


Новини партнерів