Як ні в якому разі не можна лікувати застуду

У багатьох людей новорічні свята затьмарені нежиттю, високою температурою тіла, кашлем та іншими симптомами застуди та ГРВІ. У лікарню лягати ніхто не хоче, тому до прописаних медикаментів від лікаря додають ще й найпопулярніші методи лікування сезонних недуг, але, як виявилося, деякі з них досить-таки небезпечні, тому використовувати їх потрібно з обережністю, а ще краще – проконсультуватися з терапевтом і лікуватися так, як він скаже.

Ці народні методи лікування застуди є найнебезпечнішими:

Ставити банки в багатьох країнах світу заборонено. У нас чомусь цей метод все ще користується популярністю. Вся справа в тому, що банки не посилюють кровообіг, а порушують його, до того ж, сприяють прискореному поширенню інфекції в організмі, тому захворювання може перерости в більш серйозне, наприклад, бронхіт або пневмонію.

Трав’яні настої. Насправді, лікарські трави можуть допомогти вилікувати застуду, але потрібно бути упевненим в тому, що рослина, яку ви збираєтеся пити у вигляді настою або відвару, не викличе у вас алергію або анафілактичний шок. Однією з таких рослин є ромашка, вона – відмінний антисептик, що знищує патогенні мікроорганізми, але в той же час може стати причиною алергічної реакції.

Краплі для носа з цибулевого соку з соняшниковою олією. Якщо олія є абсолютно нешкідливою, то від цибулевого соку можна отримати серйозний опік слизової носоглотки, що ще більше посилить перебіг хвороби.

Читайте також: Названий овоч, який оздоровить вашу печінку

Розтирання горілкою. Це найнебезпечніший метод лікування застуди, тому що при контакті шкіри людини, у якої висока температура, з холодною горілкою відбувається спазм судин і кровообіг сповільнюється. Так, шкіра стає більш холодною, а ось температура внутрішніх органів різко підвищується – це призводить до серйозних побічних ефектів у вигляді важких ускладнень. Пам’ятайте, що єдине вірне лікування застуди може призначити професійний лікар і не вірте ніяким рекламним роликам, адже більшість лікарських препаратів не здатні вилікувати людину навіть від банального нежитю.

Джерело

Поділись


Новини партнерів