Потужний і цілющий засіб для здоров’я

Це насіння заслуговує того, щоб називатися суперпродуктом!

Це одна з небагатьох рослин, які мають повний білок, а це означає, що у неї є усі незамінні амінокислоти, які організм не може робити сам по собі.

Незважаючи на свої харчові переваги, багато хто як і раніше ставить питання, як включити лободу (Quinoa) в щоденний раціон.

Якщо ви хочете дізнатися, як включити квіноа в щоденні рецепти, ось декілька способів, як це правильно зробити!

Кіноа можна додати у свій ранковий напій, також як і насіння чіа і льону. Додайте половину чашки приготованої лободи у ваш смузі, щоб перетворити його на здорову страву для сніданку, яка зробить вас ситими до обіду.

Як замінник вівсянки
У більшості з нас просто немає часу на приготування цілісного вівса. Замість цього використайте лободу, оскільки її легше приготувати.

Ви також можете додати в кіноа фрукти і горіхи. Лобода містить в два рази більше білку, ніж вівсянка, і змусить вас почувати себе ситим впродовж тривалого часу і допоможе регулювати рівні артеріального тиску.

Корисний сніданок і перекушування
Це смачний сніданок, який можна приготувати швидко. Все, що вам треба, щоб зробити корисний пиріг – це декілька яєць, кіноа, сухофрукти і горіхи, а також щіпка соди. Замочіть 1 склянку кіноа на ніч, а вранці промийте його і додайте усі інші інгредієнти, перемішайте і помістіть в розігріту духовку на 20-25 хвилин або мультиварку на 10-12 хвилин. Смачний сніданок готовий.

Салати
Додайте приготовану лободу у свій улюблений салат, щоб збільшити споживання цілісного зерна. Це надзвичайно універсальний харчовий продукт, оскільки його можна комбінувати з будь-яким типом салату; від салатів середземноморського до азіатського типу, усі салати будуть смачними з додаванням кіноа. Порада від професіоналів – розмістити лободу на дні тарілки, щоб усі соки і аромати салату просочувалися в ці цілющі зерна.

Переваги для здоров’я від вживання кіноа ви отримаєте численні, ось деякі з них:

1. Багате джерело магнію
2. Сильний
3. Безглютенова їжа
4. Підсилювач енергії – особливо після важкої хвороби
5. Усуває головні болі і бореться з мігренню
6. Знижує високий кров’яний тиск
7. Прискорює втрату ваги
8. Зменшує ризик діабету і знижує рівень цукру в крові
9. Ефективний при лікуванні раку товстої кишки
10. Зміцнює серце і запобігає розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Джерело

Поділись


Новини партнерів