Не тільки для фігури: чому варто присідати кожен день

Чому потрібно присідати кожен день.

1. Відкрий нижню частину спини

Ми – культура людей з хронічно тугими спинами.

Біль у спині  – одна з найпоширеніших скарг, які чують медики – від лікарів-неврологів до масажистів. Це в основному пов’язано з тим, що ми цілими днями сидимо, що ставить таз в неприродне положення і призводить до того, що наш хребет виходить з ладу.

Сидіння навпочіпки може допомогти усунути цю проблему і допомогти тобі або природним чином позбавитися від болю, або уникнути болю в перспективі.

2. Розтягни ахіллове сухожилля

Ахіллове сухожилля  – сухожилля, яке знаходиться прямо на задній стороні щиколотки і з’єднує нашу кістку п’яти з м’язом ікри. Це сухожилля не потрібно перенапружувати, але його потрібно тренувати.

Наявність гнучкого ахіллового сухожилля означає, що ти будеш набагато менше сприйнятлива до розриву і пошкодження в повсякденному житті. Присідання – одна з кращих поз, які допомагають підтримувати м’яке природне розкриття сухожилля.

3. Зміцни ноги

Твої ноги – твій фундамент. Але скільки часу ти витрачаєш на них? Швидше за все, не так багато. Практика присідань є одним з кращих способів зміцнити ноги, тому що присіданнями ти кидаєш їм виклик. М’язам доводиться напружуватися, щоб підтримувати вагу, і протистояти навантаженні, яка відрізняється від навантаження під час простого стояння.

Ти також можеш посилати уявні команди м’язам ніг під час присідання. Так як поза досить проста, ти можеш більше зосередитися на тонкощах того, що відбувається в твоєму тілі.

Зосередься на всіх дрібних м’язах ніг, які працюють , щоб підтримати тебе навпочіпки. Зосередься на тому, як працюють м’язи стегна і гомілки, а також на те, як впираються в килимок великі і маленькі пальці на ногах.

4. Розташуй стегна в природному положенні

Сидячи навпочіпки, ти розміщуєш свій таз, стегна і нижній відділ хребта в дуже природному і здоровому стані. Ця поза сприяє розбудові кісток тазу, а також всіх кісток хребта. Це допоможе тобі правильно тримати поставу і без болю підтримувати торс тривалий час.

Деякі фахівці з фітнесу рекомендують присідання як одну з обов’язкових вправ, яке люди повинні робити кожен день, якщо у них немає часу на будь-які інші вправи.

Джерело

Поділись


Новини партнерів