Магнітні бурі в грудні 2017: як легше пережити?

Від магнітних бур страждають не тільки метеозалежні люди. У абсолютно здорової людини вони можуть викликати нездужання. Коли нам чекати магнітних бур в грудні 2017?

Причина виникнення магнітних бур – сонячна активність. На Сонці час від часу виникають спалахи, частинки плазми на великій швидкості розлітаються, деякі з них досягають нижніх шарів атмосфери. Через це відбувається обурення магнітного поля Землі, воно впливає як на прилади, так і на всі живі організми, включаючи і людей.

Вплив магнітних бур на людину може бути різним. Найчутливіші можуть відчувати сильні головні болі , проблеми з серцем і тиском. В особливій зоні ризику – люди з хронічними захворюваннями. Але навіть цілком здорова людина під час магнітних бур може бути піддана безсонні, занепаду сил, нервозності, сприйнятливості до стресів.

ГРАФІК МАГНІТНИХ БУР НА ГРУДЕНЬ 2017 РОКУ

У грудні сонце буде особливо «багате» на сюрпризи. Магнітні бурі очікуються 4, 5, 6, 7, 31  грудня. Також вчені не виключають, що магнітні бурі можуть бути 11, 12, 13, 17, 18, 19  грудня.

ЯК ПОВОДИТИСЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ БУР?

На жаль, вплинути на виникнення магнітних бур ми з вами не можемо. Але ми може максимально знизити їх негативний вплив на свій організм.

У дні, коли очікуються магнітні бурі, намагайтеся дотримуватися цих рекомендацій:

Слідкуйте за своїм тиском. У разі його підвищення приймайте рекомендовані лікарем препарати.

Розвантажити себе: відкладіть більшу частину роботи на інший день, не виконуйте ту роботу, яка вимагає великих розумових затрат і концентрації.

Намагайтеся уникати стресових ситуацій. Всі неприємні розмови або неприємні візити перенесіть на інший день.

Приймайте легкі заспокійливі препарати: валеріану, пустирник, глід.

Якщо у вас є хронічні недуги, тримайте при собі ліки, які треба приймати в разі загострення хвороби.

Більше бувайте на свіжому повітрі, замість того, щоб користуватися громадським транспортом, пройдіть пару зупинок пішки.

Не перевантажуйте шлунок гострою і жирною їжею. В ідеалі, в цей день краще сісти на вегетаріанську дієту.

Не пийте в цей день алкогольні напої.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів