6 ранкових помилок, які заважають схуднути

Пропуск сніданку або включення в нього продуктів, що не підходять є одними з чинників, що перешкоджають зниженню ваги.

Якщо ти бажаєш скинути вагу з користю для здоров’я, зверни увагу на свої ранкові звички. Річ у тому, що вони грають дуже важливу роль в процесі позбавлення від зайвих кілограмів.

Хоча багато з нас навіть і не підозрюють про це, саме від наших ранкових звичок залежить те, чи будемо ми почувати себе енергійними і чи залишатиметься активним наш метаболізм.

Необхідно відмітити, що складнощі з схудненням часто виявляються обумовлені саме помилками, які ми здійснюємо в цей час дня. Саме з цієї причини дієти і фізичні вправи можуть втрачати свою ефективність.Тому так важливо знати, які саме ранкові звички можуть стати серйозною перешкодою на шляху до досягнення красивої фігури. І, звичайно ж, вжити необхідні заходи по їх усуненню.
Сьогодні наша розмова піде про 6 поширених ранкових звичок, які заважають нам скинути вагу. Подумай про це і внеси необхідні корективи у свій спосіб життя.

1. Спиш “ще п’ять хвилин”

Добре знайома ситуація, правда? Кожен з нас при пробудженні відчуває необхідність подрімати ще трохи, перш ніж піднятися з ліжка і активно зустріти новий день.
Але якщо ти хочеш схуднути, це далеко не найкраща ідея. Особливо це стосується випадків, коли це входить у нас в звичку і ми хочемо кожного разу подовше залишатися в ліжку.
Час, витрачений на зайвий сон, можна з користю провести за хорошим сніданком або фізичними вправами.
Можливо, ідеальним варіантом було б прокидатися на 15 хвилин раніше звичного. Цей час можна присвятити одній з практик, що дозволяють прискорити метаболізм.
При цьому не можна забувати про те, що кожна людина потребує повноцінного поновлюючого сну, тривалість якого повинна складати не менше 7 годин в день.

2. Не приділяєш уваги зволоженню організму

Мабуть, це одна з найчастіше здійснюваних нами помилок. При цьому саме ця звичка приносить найбільш сильну шкоду.
Поки ми спимо, наш організм використовує рідину для здійснення багатьох важливих процесів життєдіяльності. Тому при пробудженні ми стикаємося зі зневодненням.

Саме тому відразу ж після пробудження рекомендується пити воду. Ця корисна звичка дозволяє нам оберегти наш організм від зневоднення. Завдяки ній наші органи оптимально функціонуватимуть впродовж усього дня.

Щоб вода приносила ще більше користі твоєму здоров’ю, додай в неї лимонний сік або трави, стимулюючі процеси очищення.

3. Неправильно снідаєш

Коли ми пропускаємо сніданок або не приділяємо достатньої уваги цій їжі, нам стає важче скинути вагу. Дуже часто саме це стає головною причиною наших невдач.

Саме від першого прийому їжі залежить те, яким буде наш метаболізм упродовж усього дня. Також необхідно пам’ятати про те, що саме сніданок наповнює наше тіло енергією.

Замінювати повноцінний сніданок чашкою кави з парою галет украй безрозсудно. Така звичка веде до уповільнення метаболічних процесів і заважає нам схуднути.

Те ж саме відноситься і до тих з нас, хто вважає за краще утримуватися від сніданку, щоб скоротити кількість вживаних калорій.

Ідеальним сніданком є той, на який доводиться 25% вживаних за день калорій.

Він обов’язково повинен включати білки, клітковину і вуглеводи.

Окрім цього дуже важливо додати у свій сніданок їжу, що містить антиоксиданти і, при нагоді, жирні кислоти омега- 3.

4. Вибираєш неправильний час для сніданку

Якість роботи нашого метаболізму багато в чому залежать і від часу, який ми вибираємо для сніданку. Коли ми снідаємо надто пізно, наше тіло перестає контролювати вироблення гормонів голоду. Це заважає нам уважно підходити до вибору їжі.
Окрім цього пізній сніданок здатний уповільнювати наш обмін речовин, внаслідок чого нашому організму стає важче спалювати калорії і жири.

5. Вибираєш шкідливу їжу для перекушувань

Для підтримки швидкого ритму метаболізму і уникнення ранкової втоми кожному з нас рекомендується перекушувати в другій половині ранку.

Ця їжа наповнює нас енергією і поживними речовинами, завдяки яким наш організм продовжує функціонувати без проблем.

Основна трудність полягає в тому, що багато хто з нас не знає, які саме продукти краще всього підходять для цієї їжи, і зупиняють свій вибір на їжі, що містить велику кількість калорій і штучних добавок.

Постарайся утримуватися від хліба, смаженого і калорійних напоїв. Наприклад, тих з них, які містять багато вершків.
Краще всього використати для такого перекушування фрукти, овочі і цільнозерновий хліб.

6. Піддаєшся стресам на роботі

Найчастіше саме у ранкові години ми стикаємося з серйозним стресом на роботі, адже саме в цей час ми плануємо наш робочий день. У цей момент нам стає злегка ніяково від кількості завдань, які належить виконати протягом усього дня.

Коли ми не здатні належним чином управляти подібними відчуттями, зростає ризик появи серйозного стресу. Хоча в це складно повірити, нервова напруга також може стати серйозною перешкодою на шляху до ідеальної ваги.

Через стрес наш організм збільшує вироблення гормону кортизолу. Останній негативним чином впливає не лише на наш настрій, але і на наш метаболізм.

Хронічний стрес здатний призводити до появи жиру в ділянці живота.

Можливо, що тобі здалися знайомими деякі з цих звичок. Якщо це так, то ми рекомендуємо тобі підкоригувати їх, щоб вони перестали впливати на твою вагу.
Не забувай і про такі здорові звички, як правильне харчування і фізичні вправи. Саме вони дозволяють нам добитися швидких і довготривалих результатів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів