Тримайте ці продукти у себе в холодильнику, якщо вам захотілося перекусити перед сном

Як стверджують дієтологи, вечеряти потрібно продуктами з високим вмістом триптофану – незамінної амінокислоти, яка позитивно впливає на сон шляхом вивільнення мелатоніну. У цьому списку: молоко, сир, м’ясо, риба або, простіше кажучи, високобілкова їжа. Нижче – три продукти, які корисно завжди тримати в холодильнику на випадок, якщо вам захотілося перекусити не після 18:00, а після 00:00.

Індичка Незважаючи на те, що м’ясо індички жирніше, ніж куряче, в ньому міститься значно більше триптофану, який, як ми вже знаємо, допомагає засинати швидше і спати спокійніше. Недавнє дослідження показало, що всього трьох унцій (близько 85 грамів) м’яса індички досить, щоб “значно поліпшити глибокий сон”. Зрозуміло, якщо йдеться про пізню або дуже пізню вечерю, то шматочок індички має бути невеликим і обов’язково приготованим на пару.

Ківі Виявляється, “кошлатий” фрукт, який мало у кого асоціюється з нічним перекусом, ми обходимо увагою абсолютно незаслужено. В ході одного з досліджень на тему вдалося з’ясувати, що учасники, які з’їдали два ківі за годину до сну, засипали на 35% швидше, ніж учасники, які споживали інші фрукти. Справа в тому, що, крім антиоксидантів, каротиноїдів і вітамінів C і E, ківі містить серотонін, також відомий як “гормон щастя”, який знижує ризик виникнення безсоння.

Читайте також: Потужна трава для покращення кровообігу

Сир Відмова від їжі перед сном, насправді, може бути не просто марною, але навіть шкідливою для тих, хто прагне позбутися зайвих кілограмів. І замість того, щоб вирушати до спальні з шлунком, що бурчить, дієтологи радять з’їсти трохи сиру. По-перше, він багатий на казеїн – молочний білок, що повільно вивільняється, який позбавить від ще сильнішого голоду вночі. По-друге, він містить триптофан, який збільшує шанси на швидке засинання і міцний сон.

Джерело

Поділись


Новини партнерів