Як швидко заснути: поради, які вам допоможуть

Через напружений робочий графік, ми майже завжди не висипаємось. У більшості випадків це призводить до того, що вже навіть лягаючи спати – ви довго крутитесь у ліжку і ніяк не можете заснути.

Пропонуємо кілька порад, які допоможуть вам швидко заснути та спати міцно усю ніч.

Режим сну

Дотримуйтесь режиму сну. Навіть якщо вам потрібно прокинутись раніше і ви ляжете в ліжко раніше – заснути у вас не вийде. Стрес від безуспішних спроб приспати себе зусиллям волі, навпаки, призведе до того, що ви будете засинати довше звичайного – і в результаті на сон залишиться часу навіть менше, ніж в разі, якби ви дотримувалися свого звичайного режиму.

Келих вина за вечерею, але не перед сном

Так, від алкоголю часто хилить на сон. Але пити багато, та ще й безпосередньо перед сном – погана ідея. Це призведе до того, що ви швидше за все будете постійно прокидатися серед ночі, та й вранці встанете раніше, ніж збиралися.

 

Відмовтесь від вечірніх тренувань

Хоч ви і відчуєте себе абсолютно втомленими після тренування, мозок буде дуже збуджений від отриманого навантаження. Ця напруга і висока внутрішня температура не дадуть вам вчасно заспокоїтися і нормально заснути. Намагайтеся закінчувати заняття не пізніше ніж за чотири години до сну.

Провітрюйте кімнату перед сном

У прохолодному приміщенні ми засипаємо швидше і спимо міцніше – це пов’язано з особливостями нашого організму. Справа в тому, що в процесі засипання внутрішня температура тіла знижується, і чим швидше це відбудеться, тим швидше ви заснете.

Джерело

Поділись


Новини партнерів