Розвантажувальний день: 5 правил, яких важливо дотримуватися

Розвантажувальні дні допомагають відчути прилив сил і енергії, чого не буває при звичайному дієтичному харчуванні. Але пам’ятайте, що одноденні монодієти протипоказані людям з гострими і хронічними захворюваннями, а також тим, хто погано переносить почуття голоду.

Експерти назвали головні правила розвантажувальних днів:

1. Розвантажувальний день найкраще влаштувати в вихідний, щоб енерговитрати були мінімальними. Напередодні розвантажувального дня не варто наїдатися про запас. Так ви тільки ускладните завдання організму.

2. Пийте якомога більше рідини: вона буде вимивати токсини, що накопичилися і виводити їх з організму. Підійде бутильована вода без газу або зелений чай з лимоном. Також можна вживати напої, що володіють імуностимулюючі властивості, наприклад, відвар шипшини або компот із сухофруктів без цукру.

3. Одна з найефективніших монодієт – молочна. Знежирений сир, кефір і йогурт допомагають запустити процеси травлення. В якості альтернативи молочним продуктам можна віддати перевагу сироїдінню. Але якщо у вас хворий шлунок, налягати на яблука і свіжовичавлені соки не варто. Під час розвантажувального дня рекомендована добова порція рідкої їжі – 1 л, твердої – 500 г.

Читайте також: Названі шкідливі алкогольні напої

4. Розвантажувальні дні можна влаштовувати раз-два в тиждень, не частіше. В іншому випадку обмінні процеси в організмі сповільняться, і жир буде відкладатися набагато швидше.

5. На наступний день після монодієти не накидайтеся на їжу, особливо шкідливу. Краще почати день в режимі розвантажувального, поступово переходячи до звичайного раціону.

Поділись


Новини партнерів