Прищі на обличчі можуть свідчити про проблеми певного органу

Наше обличчя — це візитна картка в життя. І часом, щоб позбутися від висипань, акне і прищів ти починає використовувати всі потрібні й непотрібні косметичні засоби, які в рівному рахунку нічим допомогти тобі не можуть. Висипання на шкірі обличчя можуть виникати абсолютно з різних причин, але в основному вони завжди сигналізують про якісь порушення всередині організму. Висипання, акне, прищі — це сигнали про те, що якийсь орган дав збій. Звичайно, такий метод працює, коли мова не йде про гормональні збої (наприклад, в підлітковому періоді) або серйозних дерматологічних захворюваннях.

Розібратися в настільки складному процесі тобі допоможе “карта” акне. Залежно від того, в якій частині обличчя з’явилися висипання, можна зробити висновки, про що вони сигналізують.

Карта прищів на обличчі

Залежно від того, в якій частині обличчя з’явилися висипання, можна зробити висновки, про що вони сигналізують

Висипання на обличчі: лоб

Якщо висипання з’являються ближче до лінії росту волосся – це сигнал про порушення роботи жовчного міхура, над бровами – кишечника. Все це наслідок порушення харчування, а саме переважання в їжі солодкого, жирного. Варто виключити червоне м’ясо, солодощі, пакетовані соки, випічку і пити якомога більше води.

Також ці висипання можуть бути наслідком прийому лікарських препаратів. Включи в раціон продукти, що виводять з організму токсини і одночасно щадні до кишечнику: печені яблука, звичайну та цвітну капусту.

Висипання на обличчі: перенісся і Т-зона

Прищики в цій зоні – сигнал від печінки, яка погано очищає кров. Тобі варто змінити стиль приготування їжі: запікати улюблені страви в духовці або на грилі, а смажити тільки зрідка і тільки на оливковій олії, при її нагріванні не утворюються шкідливі для печінки вільні радикали. Раз на тиждень корисно влаштовувати розвантажувальні дні. І, звичайно ж, пити багато води.

Висипання на обличчі: область під очима, над вилицями

Висипання в цій зоні говорить про погану роботу нирок і надниркових залоз. Прищики в цій зоні можуть з’явиться в слідстві стресу, недосипання і незбалансованого харчування. Найкраще, звичайно, зменшити активність, відправитися у відпустку, спати не менше 8 годин на добу. Також додай в раціон якомога більше овочів, фруктів, зелені і чистої мінеральної води.

Висипання на обличчі: щоки

Прищики в цій зоні сигналізують про порушення роботи легенів. Також про це говорять висипання на спині і грудях. Якщо ти зіткнулася з цією проблемою, перш за все, потрібно кинути палити, частіше дихати свіжим повітрям і переглянути харчування. Варто зменшити вживання молочних продуктів, солодощів, додати в раціон цільнозернові каші, печені яблука і овочеві рагу.

Карта прищів на обличчі

Висипання на обличчі: губи

Прищики в цій зоні говорять про порушення роботи шлунка і всієї травної системи в цілому. В цьому випадку добре пройти детокс організму, додати в раціон якомога більше клітковини у вигляді овочів, фруктів і зелені.

Висипання на обличчі: підборіддя

Швидше за все, порушений гормональний баланс в статевій сфері. Прищики в цій зоні можуть з’являтися в результаті сильного стресу, вживання алкоголю і порушень статевої системи. Перш за все варто записатися на прийом до гінеколога, переглянути режим дня і харчування.

Джерело

Поділись


Новини партнерів