Ранкові звички, які змінюють життя

Ці ранкові корисні звички – запорука гарного настрою протягом усього дня. А ще вони допоможуть добре виглядати, бути здоровими та щасливими.

Прохолодна вода для вмивання

Прохолодна вода освіжить обличчя, звузить пори і поліпшить кровообіг. Ще один плюс на користь прохолодної води в тому, що в ній, на відміну від гарячої не така сильна концентрація хлору, що, погодьтеся, набагато корисніше для шкіри.

Біоритми 

Наш організм живе за своїми власними, внутрішніми годинами і здатний в різний час доби по-різному сприймати ті чи інші процедури. Наприклад, рано вранці, навіть якщо ви спите, шкіра вже починає свою роботу: вона активує залози внутрішньої секреції і активно виробляє гормони, які відповідають за захист від негативних факторів навколишнього середовища. О 8 годині ранку наш кровообіг знаходиться на піку активності. Шкіра, як губка, вбирає все, з чим стикається, а значить, вона особливо схильна до алергії. У цей час забороняється видавлювати прищики і акне. Найкращим помічником для шкіри буде захисний денний крем, що оберігає від втрати вологи і ультрафіолету. А ось антицелюлітні креми краще відкласти до вечора – як правило, ці засоби ще більше стимулюють кровообіг, що може позначитися на судинах. Окремо хотілося б сказати про біг. Якщо ваша мета – схуднути, то бігати рекомендується саме вранці, в інтервалах між 6 і 8 годинами.

Очищення шкіри 

Багато хто вважає, що очищати шкіру потрібно тільки ввечері, за ніч вона не встигає забруднитися. Однак це неправильно. Зранку шкіра має свої «забруднення», пов’язані з тим, що вона дихає, виділяючи жир і вологу, до яких прилипає пил, що знаходиться в приміщенні, волокна з подушки і т.д. Але найбільше наша шкіра страждає від власних виділень – від відмерлих клітин, які роблять колір обличчя тьмяним і викликають передчасне старіння.

Сніданок обов’язковий! 

Саме ранкова їжа дає нам заряд і енергію на весь день, тому до неї потрібно ставитися дуже серйозно. Дієтологи радять починати свій день з вівсянки. Вона має антистресовий ефект, тому її особливо рекомендують тим, хто без причин нервує через дрібниці, впадає в нудьгу і довго не може заснути. Чому вівсянка так заспокоює? У ній міститься велика кількість вітамінів групи В, саме вони відповідають за здоров’я нашої нервової системи, а заодно за чисту шкіру і за густоту волосся. Відкриємо вам ще один секрет: зелений чай, яблука й ананаси бадьорять набагато краще за каву і, крім того, містять величезну кількість вітамінів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів