Як припинити багато їсти

Кожна жінка мріє про струнке тіло. І, в основному, щоб добитися мети, нам просто треба припинити багато їсти. Але як же бути, якщо шлунок вже розтягнувся і вас постійно переслідує відчуття голоду? 

Є декілька способів припинити багато їсти. Усі вони не вимагають медикаментозного або медичного втручання. Просто перегляньте свої погляди на їжу. Ось, що нам вдалося знайти:

1. Почніть ділити свою їжу на порції. Це означає, що замість того, щоб їсти 3 рази в день, розділіть цей же раціон на 5 прийомів їжі. Так ви не відчуватимете відчуття голоду. Намагайтеся менше класти у свою тарілку і харчуватися дробово.

2. Пийте воду між прийомами їжі. Так у шлунку буде відчуття наповненості і до вас не підступить відчуття голоду.

3. На якийсь час відмовтеся від великого споживання жирів і вуглеводів. Варто відмітити, що саме вуглеводи провокують апетит. Тому зведіть їх вживання до мінімуму.

4. Дихальна гімнастика бодіфлекс – ваш кращий друг. Так, дорогі мої, без фізичних навантажень схуднути не вийде. Але, бодіфлекс, абсолютно унікальна техніка дихання. Вже через декілька днів ви помітите, що стали їсти набагато менше.

5. Знайдіть для себе хобі. Кожна дівчина знає, що якщо знайти зайняття до душі, то на зайву їжу не залишається часу.

Ці поради дуже прості, але вони дійсно працюють. А якщо ви додасте сюди і зайняття спортом – стрілка ваги нестримно поповзе вниз.

Джерело

Поділись


Новини партнерів