Ефективний плід, який очищає артерії і кишківник

Це смачний і корисний фрукт, мені він допоміг впоратися із залізодефіцитною анемією! Спробуйте і ви!

Гранат багатий антиоксидантами і характерно низьким вмістом калорій, що робить його дуже рекомендованим фруктом для поліпшення нашого загального фізичного стану, як усередині, так і зовні.

Гранат – це плід, захищений твердою шкірою, яка приховує у внутрішньому просторі безліч насіння, покритого м’ясистим і соковитим м’якушем, що корисно, завдяки високому вмісту антиоксидантів.

Сік граната у вільному доступі круглий рік, сік містить поживні речовини, які чинять благотворний вплив на серце, рак і довголіття.

Гранат не має насиченого жиру або холестерину, він багатий вітамінами С і Д і клітковиною, яка приносить користь травній системі.

Ось основні переваги для нашого організму регулярне вживання граната:

1. Серце

Вживання граната або його соку здатне знижувати рівень холестерину через унікальну комбінації поліфенолів, які знижують рівень поганого холестерину в крові і приносять користь серцю.

Гранати не лише запобігають серцевим захворюванням, але і здатні повернути назад атеросклероз: всього 60 мл гранатового соку в день впродовж року зменшує атеросклеротичні ураження на 35% і збільшує загальну антиоксидантну активність в крові на 130%.

2. Артрит

Екстракт граната може запобігти початку остеоартриту, тому що він здатний інгібірувати ферменти, які руйнують хрящ, що різко знижує об’єм запалення в тканинах.

3. Шкіра

Екстракт граната може захистити шкіру від шкідливої дії ультрафіолетового світла, UVA і UVB променів. Крім того, він здатний стимулювати регенерацію епідермісу.

4. Рак

Щоденне вживання гранатового соку може затримати прогрес раку передміхурової залози через природні протизапальних властивості і високого вмісту антиоксидантів.

Вважається, що вживання граната у поєднанні з іншими фруктами і овочами є ключем до уповільнення розвитку раку, включаючи рак легенів.

Існує також чітке свідоцтво того, що екстракт граната чинить протипухлинну дію на шкіру.

Джерело

Поділись


Новини партнерів