6 ознак того, що ви зловживаєте солодким

Коли ти їси надто багато цукру, в твоєму організмі розвивається залежність, схожа з наркотичною залежністю. Вона посилюється, тому що сьогодні практично усі продукти, які ми їмо, містять цукор.

Як правило, дієтолог або тренер при першій зустрічі відразу ж говорить тобі, що треба повністю виключити з раціону цукор, тому що це отрута для нашого організму.

Він не лише додає нам зайві кілограми, але і негативно впливає на інші системи життєдіяльності, а також погіршує хімічний склад крові.

Більшість людей не підозрюють, який ефект цукор може робити на їх організм.

Насправді, діабет – це лише один з симптомів надмірного вживання цукру. Є цілий ряд побічних ефектів, які вказують на те, що тобі пора відмовитися від нього раз і назавжди. Часто ми не сприймаємо їх серйозно, тому що вони здаються нам абсолютно буденними.

Симптоми, які вказують на те, що ти їси надто багато цукру

1. Загальне виснаження

Ефект від поїдання цукру порівнянний з прийомом препаратів-стимуляторів. Відразу після того, як ти з’їла цукор, в організмі виділяється величезна кількість енергії, але дуже швидко вона опускається нижче бажаного рівня.

В результаті початковий пік падає до депресивних показників.

Загальна реакція на втому – пити більше кока-коли і інших стимуляторів, які також містять багато цукру. Так ми запускаємо той же самий цикл з початку.

Ми радимо тобі пити каву з підсолоджувачами і іншими інгредієнтами (не цукром), які допоможуть тобі відновити енергію.

2. Занепокоєння через солодке

Як ми вже говорили раніше, цукор по своїй дії дуже схожий з наркотиками.

Коли ми їмо надто багато цукру, нам хочеться ще більше солодкого, і виникає залежність.

Річ у тому, що для виживання нашому організму потрібна глюкозу, і коли ми її отримуємо, наш організм вимагає ще більше.

Сьогодні виробники додають цукор в найнеймовірніші продукти, включаючи м’ясо.

3. Зміни настрою

Якщо ми подумаємо про два вище згадані симптоми, то ми зрозуміємо чому чим більше цукру ми їмо, тим більше нам хочеться.

Коли ми їмо солодощі, нам здається, що ми почуваємо себе краще. І навпроти, коли ми помічаємо їх відсутність, ми починаємо злитися.

Так наше душевне розташування починає залежати від їжі.

Оскільки ми усі їмо покупну їжу з високим вмістом глюкози, ми знаємо, що синдром відміни може бути пов’язаний практично з будь-якими продуктами.

4. Зайва вага

Нашому мозку потрібний цукор, щоб нормально працювати, але організм перетворює його на жир.

Підшлункова залоза не може виробляти достатню кількість інсуліну для того, щоб переварити цукор, і печінка також відкладає його як жировий запас.

Не турбуйся, ти можеш їсти різні фрукти, щоб схуднути. Глюкоза, що міститься в них, не так шкідлива як торти і інші покупні солодощі.

5. Поганий стан шкіри

Для переварювання цукру потрібен інсулін. Це дуже потужна субстанція, яка переповнює організм, коли ми їмо надто багато цукру.

Багато людей страждають чутливістю до солодкого, тому шкіра починає сохнути і лущитися.

У магазинах ми можемо купити безліч засобів, які покликані поліпшити стан шкіри. Перш ніж прибігати до них, спробуй відмовитися від цукру повністю або хоч би зменшити його зміст в їжі.

6. Підвищений тиск

Ти напевно чула, що сіль дуже шкідлива для людей з високим артеріальним тиском, але чи знаєш ти, що цукор ще шкідливіший?

Це дослідження доводить, що цукор сильно перевантажує серце, через що обмін речовин порушується, внаслідок чого тиск також підвищується.

Це погіршення здоров’я сьогодні дуже поширене, але мало хто здатний встановити зв’язок між неправильним харчуванням і коливаннями артеріального тиску.

У наших погіршень здоров’я може бути безліч причин, але очевидно, що недбале ставлення до харчування у поєднанні зі зловживанням солодким посилює ситуацію.

Джерело

Поділись


Новини партнерів