Ці популярні таблетки збільшують ризик раку шлунка у багато разів

Дослідники з Університетського коледжу Лондона встановили, що прийом таблеток від печії може збільшити ризик раку шлунка в кілька разів. За словами фахівців, вплив медикаментів на організм прискорює вироблення канцерогенів, які надалі стають причиною розвитку смертельної недуги.

Британські вчені з’ясували, що популярні в різних країнах світу таблетки від печії необхідно повсюдно продавати виключно за рецептом. Даний вид медикаментів є сумішшю антиоксидантів, які блокують вироблення шлункового соку. Через це кислота відразу поглинається стінками кишечника або гаситься, позбавляючи людину від печії.

За словами фахівців, деякі види медикаментів такого типу повністю виводять кислоту з організму, що перешкоджає протидії канцерогенів. Через це ризик розвитку раку шлунка збільшується в кілька разів.

Ліки з категорії інгібіторів протонної помпи щодня застосовують багато людей. За словами фахівців, реалізовувати їх необхідно тільки після консультації з медиками, що визначають особливості організму індивіда.
Джерело

Поділись


Новини партнерів