Чай з петрушкою та м’ятою для детоксикації печінки

Це один із найбільших органів у вашому організмі, який потребує уваги, турботи та захисту. Звісно, ми говоримо про печінку, про дивовижну систему, яка синтезує ферменти, білок, глікоген і виконує життєво важливі завдання з детоксикації.

Як лікувати печінку щодня? Напевно, ви рідко замислюєтеся над цим. Напружене життя, робота або брак часу на приготування їжі означає, що часто ви не приділяєте печінці увагу, на яку вона заслуговує.

Іншим складним чинником є ​​прийом певних ліків. Можливо, ви зараз приймаєте якісь ліки.

Не забувайте, що препарати, як правило, перевантажують печінку, що має певні наслідки.

Печінка може наповнитися токсинами через низку чинників. Неправильний вибір їжі, стрес, ліки та навіть безсоння призводять до того, що вона повільно припиняє виконувати свої функції настільки ж ефективно, як завжди.

Однак є один позитивний аспект: печінка здатна відновити себе.

Проблеми, зокрема жирова хвороба печінки, добре реагують на зміни у вашому способі життя, покращення харчування та чітке усвідомлення того, що вам потрібно краще дбати про себе.

У сьогоднішній статті ми хочемо запропонувати такий засіб: щодня пийте чай з петрушкою та м’ятою. Ви справді помітите переваги.

Догляд за печінкою за допомогою петрушки та м’яти

чай з петрушкою і м'ятою

В аптеках та крамницях натуральних продуктів ви можете знайти нескінченний вибір продуктів, призначених для догляду за печінкою та її детоксикації.

Перш ніж почати приймати вітаміни або будь-які інші засоби, які ви можете знайти, краще звернутися до природних альтернатив.

Якщо ви дізнаєтеся про властивості деяких рослин, ви впевнитеся, що споживаєте дещо корисне та лікувальне: дбайте про свою печінку та загальне здоров’я.

Без сумніву, дві найцікавіші рослини для догляду за печінкою – петрушка та м’ята. Їх легко знайти, їх використовують у безлічі різних страв.

Далі ми пояснимо, чому вони настільки корисні для догляду за печінкою та детоксикації.

Петрушка – дещо більше, ніж просто прикраса

Інтенсивний смак і терпкі властивості петрушки роблять її унікальною, коли справа доходить до догляду за печінкою. Її переваги базуються на чотирьох конкретних аспектах:

 • Першими є флавоноїди: апігенин, хризоцерил, і лютеолін діють як потужні антиоксиданти. Вони гарантують, що ваші клітини транспортують достатньо кисню і захищають вас від впливу вільних радикалів.
 • Крім того, петрушка є прекрасним джерелом вітаміну С і вітаміну А. Ці дві сполуки є дуже важливими, коли йдеться про функції печінки.
 • Вони знижують запалення, а також зміцнюють вашу імунну систему.
 • І не забувайте, що петрушка – чудовий засіб для очищення та детоксикації. Завдяки своїм сечогінним властивостям вона допомагає вашому організму усунути непотрібні відходи, щоб не хворіти.
 • Ще один цікавий аспект стосується бета-каротину. Цей антиоксидант дуже ефективний, коли йдеться про видалення жиру з організму.

Це життєво важливий аспект, якщо у вас жирова хвороба печінки.

здоров’я печінки

М’ята не тільки для десертів

М’ята, як і петрушка, – ще один в’язкий інгредієнт і дуже свіжа рослина. Її смак додає приємний дотик до цього чаю, який ви повинні пити щодня.

Вона коштує дуже мало, але багато чого дає, якщо бути послідовними.

Ось основні переваги м’яти:

 • Це антисептичний та протизапальний засіб.
 • Вона покращує травлення.
 • М’ята також стимулює роботу печінки, коли цей орган перевантажений.

Як приготувати чай з петрушкою і м’ятою?

Інгредієнти

 • 1 чайна ложка петрушки (5 г)
 • 1 чайна ложка свіжої м’яти (5 г)
 • 2 столові ложки лимонного соку (20 мл)
 • 1 склянка води (200 мл)

Приготування

 • Як ми завжди пишемо в нашому блозі, найкраще брати інгредієнти, вирощені органічно. Спочатку треба їх ретельно промити.
 • Потім наріжте петрушку і м’яту. Це дозволить випустити олії в чай.
 • Нагрійте чашку води в каструлі або чайнику. Коли закипить, обережно додайте обидві трави.
 • Нехай настоюється 15-20 хвилин. Потім почекайте ще 10 хвилин.
 • Нарешті процідіть рідину і вилийте її у свою улюблену чашку разом із двома столовими ложками лимонного соку.

Перше, що ви помітите, це його інтенсивний смак. Цей смак надходить від природних сполук, які дбають про здоров’я печінки.

Якщо потрібно, додайте трохи меду, щоб зробити чай з петрушкою приємнішим, і пийте після обіду.

Джерело

Поділись


Новини партнерів