Сигнали шкіри про проблеми з кишечником

Якщо ви раптом стали помічати, що шкіра на обличчі потьмяніла, волосся стало жирним, з’явилися незрозумілі прищі – не панікуйте, це може бути свідченням проблем з кишечником.

Вся справа в тому, що наш кишечник занадто перенапружувався, обробляючи великі обсяги їжі, а відображаються його проблеми на обличчі.

1. Шкіра тьмяніє і обвисає.

Корисні речовини наш організм розподіляє по своїм особливим пріоритетам. Шкіра для нього – останній етап. Тому-то до неї доходить так трохи корисних мінералів і вітамінів, якщо в кишечнику перебої з переварюванням їжі.

2. Запалення і прищики.

Чим менше вітамінів і мінералів доходить до шкіри, тим гірші її захисні властивості: вона швидше пересихає від вітру, інфекції буквально накидаються на крихітні ранки, з’являються неприємні припухлості, прищі. До речі, з тих же причин починає випадати волосся – шкіра на голові не може забезпечити їх нормальний ріст.

3. Алергія на незнайому їжу.

Це може бути не тільки екзотична риба фугу. Навіть якщо ви не їздили в інші країни, в гостях у друзів могли з’їсти щось таке. І в результаті – висип на обличчі. Це не алергія, а непереносимість продуктів. Такі висипання виявляються далеко не відразу, а через кілька днів.

Якщо на шкірі з’явилися висипання (схожі на вугри), вона червоніє місцями, стає жирнішою, то це означає, що наш кишечник не справляється з видаленням алергенів. Вони осідають в організмі і на обличчі …

Як все виправити

1. Пити побільше води – вона для шкіри дуже потрібна. І обов’язково потрібно напоїти її зсередини. Так що не менше 1,5 літра в день.

2. На ніч – склянку кефіру. Можна і вранці. Якщо не любите кефір, замініть його ряжанкою, йогуртом, в загальному будь-якими кисломолочними продуктами. Вони допомагають відновити кишечник, м’яко очищаючи його.

3. Побільше помаранчевих і жовтих овочів і фруктів. У них містяться необхідні для нашої шкіри вітаміни А і С. А також пектин, який діє на кишечник, як м’яка щітка.

4. Увечері побалуйте себе трав’яними чаями. Наприклад, з м’ятою або мелісою – вони м’яко заспокоюють кишечник. А для бадьорості на допомогу вам імбирний чай, він же допоможе позбутися від непотрібних інфекцій.
Джерело

Поділись


Новини партнерів