Медики виявили несподівані властивості господарського мила

Вчені запевняють, що це звичайний пральний засіб корисний для краси і здоров’я.

За словами вчених, господарське мило є не тільки кращим дезінфектантом. Воно також дозволяє позбутися від нежиті і зморшок на шкірі.

В даний час, коли прилавки магазинів переповнені асортиментом побутової хімії, на звичайне мило мало хто звертає свою увагу. Вчені говорять, що це справжня помилка. Адже саме цей миючий натуральний засіб не принесе ніякої шкоди організму в будь-якому віці, не викличе алергії або ще якихось неприємностей.

Мало того, 72% -е господарське мило в бруску, зможе замінити дорогий крем від зморшок і не менш дешеві краплі для носа при нежиті. Про це говорять учені.

Читайте також: 8 видів риби, від якої краще відмовитися

Для того, щоб зморшки довгий час не псували шкіру, потрібно два рази в тиждень вмиватися розчином мильної води. Можна використовувати мило в лазні, пори на шкірі очистяться не гірше, ніж в дорогих салонах.

Ватний тампон, змочений в мильному розчині, швидко позбавить від обридлої нежиті. Ним потрібно змастити всередині носових пазух.

Також вчені відкрили давно забутий секрет для жінок. Саме господарське мило може замінити прекрасній половині населення найдорожчий інтим-гель.

Джерело

Поділись


Новини партнерів