Потужний овоч для схуднення

Американські дослідники з’ясували, що вживання авокадо сприяє зниженню ваги, індексу маси тіла (ІМТ) і зменшенню об’єму талії.

Дослідження, в якому взяли участь 29 684 добровольці у віці 19 років і старше, показало, що люди, котрі включають у свій раціон авокадо, на 33% рідше страждають від зайвої ваги і ожиріння. Вчені з’ясували, що ті, хто постійно їв авокадо, в середньому важили на 7,5 кг менше. ІМТ цих людей на одну одиницю менше, а талія на 3 см тонше в порівнянні з тими, хто цей продукт не їв. Крім того, вживання авокадо може привести до загального поліпшення раціону – продукт містить вітаміни Е і С, фолієву кислоту, магній, калій і фосфор.

“Отримані результати дослідження говорять про те, що авокадо покращує фізіологічні показники, допомагає при схудненні, а також є продуктом, який необхідно включати у свій раціон, оскільки він також сприяє регулюванню рівня інсуліну і пониженню рівня гомоцистеїну, пов’язаного з ризиком розвитку серцево-судинних захворювань”, – заявила Ніккі Форд, директор з харчування Hass Avocado Board of Nutrition в Каліфорнія, США.

Джерело

Поділись


Новини партнерів