Вбиває всі хвороби: названий найкорисніший сік

Домашні соки є найбільш корисними та поживними для організму. Втім, існують такі комбінації фруктів і овочів, які несуть в собі максимальну користь. Зокрема, мова йде про сік з буряка, моркви і яблука.

  • Яблука

Яблука містять велику кількість клітковини і вітаміну С, а також мають низьку кількість калорій, трохи натрію, і ніякого жиру або холестерину. У яблуках є високий вміст вуглеводів, особливо фруктози і глюкози, що дає організму енергію і запобігає втомі.

  • Морква

Морква – багата вітамінами А, В, С, Е і К. Вона містить мінерали кальцію, магнію, калію і селену. Вона допомагає у втраті ваги і пов’язана з більш низьким рівнем холестерину, а також покращує здоров’я очей.

  • Буряк

Буряк має виняткову поживну цінність, особливо зелень, яка багата кальцієм, залізом і вітамінами А і С. Це відмінне джерело фолієвої кислоти і дуже хороше джерело клітковини, марганцю і калію.

Дослідження показали, що сік буряка, моркви і яблука має все необхідне для ідеальної шкіри. Це допоможе зберегти шкіру чистою, без прищів і вугрів.

Сік також є чудовим протизапальним засобом, який лікує шкірні захворювання, пов’язані з вірусами і бактеріями, а також алергії.

Багатство натуральних інгредієнтів уповільнює процес старіння шкіри і допомагає боротися зі зморшками, сухою і пошкодженою шкірою, відновлює її блиск і еластичність.

Джерело

Поділись


Новини партнерів