Які шкідливі звички свідчать про високий інтелект: ви будете здивовані

Деякі риси характеру та стилі поведінки людей з високим рівнем IQ можуть дивувати. Наступного разу, коли вам дорікатимуть за запізнення чи неохайність, у вас буде кілька залізних аргументів.

Прокрастинація

Звичка відкладати справи на потім – це негативна якість, якої варто уникати будь-якою ціною. Принаймні, саме так вважає більшість із нас. Однак вчені радять розділяти поняття “прокрастинація” і “лінь”. У першому випадку людина просто чекає більш вдалого моменту, коли його відвідає муза і ідеї потечуть рікою.

Любов до пліток

Обмін інформацією, що допомагає комусь іншому, може поліпшити психологічний стан людини. Це називається “просоціальні плітки”, і вони здатні повернути вам відчуття спокою і навіть знизити частоту серцебиття. Але це не стосується поширення чуток з метою виставити іншу людину в негативному світлі.

Запізнення

Поки ваші “затримки” не впливають на особисті і професійні відносини, їх можна вибачити. Дослідження показують, що найнепунктуальніші люди більш оптимістичні, хоч і трохи відірвані від реальності.

Неохайність робочого столу

Нехай ваших колег і відлякує ваш стіл, обкладений папками з документами, заставлений чашками і статуетками, заклеєний стікерами, але вчені дивляться в корінь проблеми і кажуть, що все не так уже й погано. На їхню думку, захаращення робочого простору говорить про те, що людину хвилює не стільки порядок на столі, скільки порядок в голові.

Мрійливість

Ви постійно перебуваєте в хмарах і здатні замріятись навіть на важливій зустрічі? Це говорить не про вашу неуважность, а про те, що ви творча натура. Вчені прийшли до висновку, що ідеальна кількість часу для мрій становить 12 хвилин. Так що перед тим, як приступити до складного проекту, присвятіть ці хвилини мріям.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів