Продукти, які не можна додавати в чай

З чаюванням пов’язані традиції, до яких медицина ще зовсім недавно ставилася цілком лояльно, а зараз оголосила їм війну.

Але чому лікарі протестують проти цих роками усталених звичок?

Навіть дуже корисний продукт при неправильному використанні разом з чаєм може не тільки втратити свої цінні властивості, а й перетворитися на небезпечний канцероген.

Отже запам’ятайте, які продукти не можна додавати в чай:

Чай з цукром
Вчені неоднозначно ставляться до такого поєднання. Є статистика: у представників тих народів, де цукор в чай ​​вважають за краще не додавати, рідше розвиваються онкологічні захворювання. Однак деякі фахівці вважають, що в більшій мірі це відноситься до чорного чаю. На їхню думку, на позитивні властивості зеленого чаю цукор не впливає – навіть навпаки, підсилює цілющі властивості, оскільки допомагає краще засвоювати катехіни, що містяться в напої. Дієтологи, як правило, проти того, щоб пити чай з солодощами. Вони вважають, що в цьому випадку розмиваються межі дозволеного – цукерок з чаєм, наприклад, можна з’їсти в два-три рази більше, ніж без нього.

Чай з молоком
Відомо, що в чаї є важливий компонент – катехіни, які є природними і вельми сильними антиоксидантами. Саме катехіни нейтралізують дію вільних радикалів, що псують клітини і викликають онкологічні пухлини. Катехінів в чаї більше, ніж в більшості овочів і фруктів. Крім того, катехіни гальмують розвиток діабету і серцево-судинної недостатності. Однак врахуйте, що коли ми додаємо в чай ​​молоко, частина цього унікального лікувального ефекту пропадає.

Читайте також: Знайдений простий спосіб продовжити життя на 20%

Чай з медом
Мед корисніший за цукор, але любителі гарячого чаю з медом піддають своє здоров’я серйозній небезпеці. При температурі понад 40 ° С в меді цілком руйнується цінний фермент діастаза, а при більш високій температурі (60 ° С) мед перетворюється на канцероген. Оскільки фруктоза, яка міститься в ньому, окислюється, а продукт цього окислення здатний спровокувати виникнення злоякісних новоутворень в шлунку, кишечнику та інших органах травної системи. Класти мед в гарячий чай категорично не рекомендується.

Чай з лимоном
Так само, як і в випадку з медом, лимон не потрібно класти в гарячий напій. Під впливом високих температур в лимонах повністю руйнується вітамін С і багато інших цінних компоненти. Для збереження корисних якостей лимона його не варто класти в чай відразу. Слід трохи почекати, щоб чай злегка охолов.

Нагадаємо, деякі аспекти способу життя людини заважають його організму засвоювати корисні вітаміни і мінерали. Як встановили вчені, звичка часто вживати каву зменшує надходження заліза в організм майже на 80%. Трохи менший цей показник в організмі любителів чаю.

Джерело

Поділись


Новини партнерів