Як зміцнити імунітет

Упізнайте 6 речей, які ви не повинні робити, коли у вас ослаблений імунітет!

Наш організм – досконала система, і вона досконала до такої міри, що коли щось не працює, вона дозволяє нам упізнати це по-різному, посилаючи нам певні симптоми.

Але якщо ми вирішимо ігнорувати ці ознаки, то розвиваються захворювання і ускладнення.

Коли наша імунна система ослабляється, ми можемо відчувати наступні симптоми:

– Часті закрепи.

– Постійна втома.

– Головні болі.

– Часта застуда, вірусні захворювання, нежить і алергія.

– Рани, які довго не гояться.

Залишати без уваги те, про що говорить нам наше тіло, не дуже хороша ідея, і саме ці симптоми є застережливим знаком про те, що ми повинні зміцнювати нашу імунну систему.

– Ігнорувати ознаки: чим довше ви не робите ніяких дій з цього питання, тим довше часу буде потрібно для зміцнення вашої імунної системи. Не переставайте звертати увагу.

– Пропускати прийоми їжі: слабка імунна система потребує протеїну, щоб зміцнити себе.

– Їсти сиру і перероблену їжу: на імунну систему також можуть впливати бактерії, яких можна знайти в сирій їжі. Не забувайте, що приготування їжі усуває усі види небажаних бактерій, так що вживання переробленого м’яса, суші, сирих яєць у вигляді майонезу, може вплинути на нашу імунну систему.

– Займатися спортом: ні, це не протиріччя; ми знаємо, що спорт хороший, але якщо у нас слабка імунна система, організм використовує усі свої резерви для фізичних вправ, і це може понизити наш захист.

– Дієта: можливо, ми вважаємо, що у нас є декілька зайвих кілограмів, і ми вирішили наслідувати строгу дієту, але якщо це співпадає з наявністю слабкої імунної системи, ми надаємо погану послугу нашому організму, зменшуючи споживання білку і калорій, і це приведе до подальшого послаблення наш здоров’я.

– Спати мало: мало хто має істинне усвідомлення того, наскільки важливий відпочинок. Сон потрібний для здоров’я, і зменшення годинника сну може серйозно вплинути на наш імунний захист. Важливо підтримувати 6-8 годин сну щоночі, щоб відновити силу імунітету.

Сьогодні ми пропонуємо вам природний засіб, який допоможе вам посилити імунітет, і в той же час служитиме засобом від кашлю, якщо ви захворіли застудою або вірусним захворюванням.

Ви можете вживати цей домашній засіб кілька разів в місяць, щоб завжди тримати свою імунну систему у відмінному стані.

Інгредієнти:

– 2 стиглі банани і 1 ківі
– 2 столових ложки натурального меду
– 400 мл очищеної води

Помістіть інгредієнти у блендер і перемішайте до однорідного стану.

Розділіть на дві рівні частини і випийте одну частину вранці, а другу – в середині дня. Цей препарат не лише позбавить вас від запалення в горлі, щоб допомогти вам позбавитися від кашлю, але він також зміцнить ваш імунітет.

Банан допомагає підвищити рівень серотоніна, що забезпечить вам міцний сон і необхідний відпочинок, особливо якщо ви страждаєте від кашлю вночі і не можете спати.

Не соромтеся використовувати цей засіб, який не має ніякого побічного ефекту кожного разу, коли ви вважаєте це необхідним.

При алергії на продукти бджільництва, рекомендується замінити мед на стевію.

Джерело

Поділись


Новини партнерів