Що буде, якщо протягом місяця пити тільки воду?

Кожна клітина і кожен орган в нашому тілі має потребу у воді для підтримки життя і правильної роботи. Вода не тільки дає нам життя, але і зміцнює наше здоров’я. Вона в значній мірі впливає на процеси, що відбуваються всередині нас, допомагаючи зберігати здоров’я і бадьорість. Якщо ви зробите воду своїм основним напоєм, з вашим тілом почнуть відбуватися дивні речі. Відмовитися від звичних напоїв на користь простої води нелегко, але натомість ви отримаєте безліч переваг. Отже, які зміни відбудуться в організмі, якщо 30 днів пити тільки воду, не змінюючи звичний раціон і рівень фізичної активності?

У вас виростуть мозкова активність і творчий потенціал

Якщо ви заміните інші напої на чисту воду, ваш мозок почне працювати швидше – це з’ясували автори публікації в журналі Human Neuroscience. Для повноцінної роботи мозку потрібна величезна кількість кисню, а вода – одне з його прекрасних джерел. Ваші розумові процеси потечуть швидше, вам буде легше збиратися з думками і концентрувати увагу. Крім того, ви станете кмітливими і збільшите швидкість реакції. 8-10 чашок води в день допоможуть вам поліпшити роботу мозку до 30%.

Ви довше залишитеся молодими

Споживання води уповільнює процес старіння, так як допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості шкіри. Коли ви п’єте воду, ваша шкіра стає зволоженою, м’якою, пружною, вона немов світиться зсередини, виглядає молодо і не покривається зморшками. Крім того, оптимальний питний режим допомагає тримати м’язи обличчя в тонусі. Однак для досягнення цього ефекту ви повинні пити тільки чисту негазовану воду. В одній зі статей Daily Mail розповідалося про 42-річну жінку, яка змогла перетворитися і виглядати на 10 років молодше завдяки тому, що пила до 3 літрів води в день. Вона перейшла на такий питний режим, щоб полегшити напади мігрені і поліпшити травлення. Всього через місяць вона була вражена результатом. Обидві її проблеми були вирішені. Ось що вона сказала журналістам: «Я просто не можу повірити, як змінилося моє обличчя. Я немов інша людина. Зникли темні кола під очима, посвітліли пігментні плями. Моя шкіра майже така ж ніжна, як у дитинстві. Це перетворення я можу назвати не інакше як чудесним. Я відчуваю себе стрункою і підтягнутою, але ж я всього лише стала пити більше води! »

У вас зміцниться імунітет

У Словаччині є прислів’я: «Чиста вода – це найголовніші в світі ліки». І це не перебільшення! Вода виступає як прискорювач в процесах відновлення найважливіших функцій організму. Споживання достатньої кількості води покращує роботу нирок і печінки. Ці органи відповідають за виведення токсинів, відходів і солей з крові. Видання FullFitSure стверджує, що оптимальний питтєвий режим нейтралізує підвищений рівень кислотності, запобігає виникненню каменів в нирках, підвищує імунітет і усуває больові синдроми, зокрема, головний біль і біль у м’язах.

Читайте також: Що буде відбуватися з організмом, якщо випивати по 2 літри води щодня

У вас буде здорове серце

Вода допомагає зміцнити здоров’я серцевого м’яза і знижує ризик серцевого нападу, так як не дає крові густіти, а тиску – підвищуватися. Одна склянка води за годину до сну, на думку лікарів, здатна знизити ймовірність нападу і навіть інфаркту. Крім того, вода полегшує серцю завдання доставити багату на кисень кров до всіх органів вашого тіла. Американський журнал з епідеміології опублікував дані шестирічного дослідження, які підтвердили, що люди, які випивають від 5 склянок води в день, на 41% менше ризикують померти від серцевого нападу, ніж ті, хто п’є менше 2 склянок.

Ваші кістки стануть міцнішими

Вода допомагає відновити хрящову тканину, яка служить амортизатором, тому суглоби працюють більш плавно, без напруги і ризику травми. Багато людей відзначають, що стали більш гнучкими з тих пір, як почали пити більше води.

Ви схуднете

Якщо ви будете вживати тільки чисту воду протягом 30 днів, ваше тіло звільниться від шкідливих токсинів і продуктів життєдіяльності різних органів. Це допоможе очистити організм і зменшить жирові відкладення в проблемних місцях. Зверніть увагу, що перший час стрілка на вагах може качнути вправо: це ваше тіло, змучене зневодненням, запасає живлющу вологу про запас. Пізніше організм «переконається», що води тепер надходить досить, і набір ваги припиниться. Надалі ви почнете скидати вагу, так як вода, пригнічуючи апетит, допоможе вам знизити калорійність раціону. Ваші кілограми не повернуться, тому що ви позбулися їх не виснажливими дієтами, а за допомогою очищення організму і відновлення здорового балансу.

У вас прискориться обмін речовин

За даними досліджень, щоденне споживання води робить метаболізм більш інтенсивним, незалежно від вашого раціону. Видання Health Fitness Revolution зазначає, що дві склянки води натще прискорюють обмін речовин на 24%. Пити чисту воду – це легко, корисно і, до речі, вигідно для сімейного бюджету. Звикайте до цього «всемогутнього» напою і отримуйте в нагороду довголіття, міцне здоров’я і квітучий зовнішній вигляд!

Джерело

Поділись


Новини партнерів