Як позбавитись від жиру на животі і зайвого холестерину

У вас є пару зайвих кілограм, від яких ви хотіли б позбавитися? Або, можливо, ви страждає від високого рівня холестерину? Тоді цей рецепт для вас! Цей простий засіб допоможе вам досягти схуднення, очистивши вашу кров, поліпшивши роботу ваших органів і зміцнивши імунну систему.

Ми розповімо вам про засіб, який допоможе вирішити ці проблеми, не прибігаючи до строгих фітнес програм або усуненню безлічі продуктів зі свого раціону.

Цей простий засіб допоможе вам досягти усього цього, очистивши вашу кров, поліпшивши роботу ваших органів і зміцнивши імунну систему.

Цей напій 2-інгредієнта прискорить ваш метаболізм, таким чином, підтримає процес втрати ваги. Більше того, це допоможе позбавитися від усіх шкідливих відходів і відкладень з вашого організму.

От як підготувати цей простий, але надзвичайно ефективний засіб для зниження рівня холестерину і зниження ваги:

Інгредієнти:

– 12 очищених зубчиків часнику
– ½ л червоного вина

Приготування:

Наріжте зубчики часнику і покладіть їх у банку.
Потім залийте червоним вином і закрийте щільно кришкою.
Тримайте банку біля вікна під прямими сонячними променями впродовж двох тижнів.
Не забувайте щодня струшувати банку.
Потім, через два тижні, перелийте рідину в пляшку з темного скла.

Як споживати:

Випивайте 1 столову ложку цієї суміші 3 рази в день впродовж 30 днів. Потім зробіть шестимісячну паузу і повторіть, якщо потрібно.

Інші переваги для здоров’я цього засобу.

Це часникове вино багате потужними протизапальними, антибіотичними, антибактеріальними і протипухлинними властивостями. Окрім зниження ваги і холестерину, цей засіб здатний:

– поліпшити обмін речовин
– лікувати запальні захворювання
– усунути токсини з організму
– вивести зайву сіль з організму
– збільшити рівні енергії
– очистити кров
– підтримувати здоров’я серця і кровоносних судин
– спалювати жир

Ресвератрол, виявлений в червоному вині, запобігає утворенню кров’яних згустків, знижує ризик серцевої недостатності і серцевого нападу завдяки його протизапальним і антиоксидантним ефектам.

Крім того, ця речовина запобігає зростанню і поширенню ракових клітин. Більш того, вона допомагає вбивати ракові клітини, не зачіпаючи здорові при цьому.

Джерело

Поділись


Новини партнерів