Три продукти, через які ми непомітно гладшаємо

Є категорія небезпечних продуктів, які ми зазвичай приймаємо за “здорові” і не боїмося їх вживати, навіть перебуваючи на дієті. Однак завжди потрібно бути напоготові.

Сирна тарілка

Сир – відмінне джерело ненасичених жирів, суперкорисний продукт, який рекомендований при дієтах. Але з одним застереженням: у день можна з’їдати маленький шматочок сиру, не більше того! Адже сир – дуже калорійний продукт. Відповідно до проведених досліджень, “сироїди” вживають в день на 750 калорій більше, ніж люди, які не особливо люблять цей продукт. Кожен з сорока учасників експерименту не просто додав жирку – у нього в організмі збільшився відсоток вісцерального або внутрішнього жиру. Того самого, який відкладається, в основному, в черевній порожнині і на талії.

Зовсім виключати сир з раціону, звичайно, не варто, адже він – прекрасне джерело кальцію. А ось замінити жирні сорти, на кшталт рікотти або чеддера, низькокалорійними, а зразок фети або моцарели, варто.

Японська кухня

Ви обожнюєте суші і роли, вважаючи їх відмінним варіантом обіду, який не заподіє шкоди вашій фігурі? Повинні вас розчарувати: це не зовсім так. Білий рис, яким начиняють роли, провокує підвищення рівня цукру в крові. Так, відразу ж після того, як поїли, ви відчуваєте себе прекрасно, але насичення швидко пройде, і ви знову потягнеться за їжею – і з’їсте набагато більше звичайного.

На щастя, шкідливий вплив ролів на фігуру легко усунути, просто замінивши рафінований білий рис коричневим. У ньому міститься більше клітковини, що сприяє ефекту тривалого насичення, а заодно – виведенню токсинів з організму. Дослідження показали, що люди, які замінили білий рис коричневим, в середньому мали на 3,7% менше вісцерального жиру.

Кавовий допінг

Кращий початок дня для вас – це чашечка ароматного латте? Ми вже не говоримо про те, що цукор, який входить до його складу – це гарантована пара зайвих кілограмів на талії… Однак у ранкової кави є ще одна небезпека. Він різко підвищує в організмі рівень кортизолу – того самого гормону, який виділяється при стресі. Кортизол дає “команду” організму починати накопичувати жирові відкладення – так, про всяк випадок. Протягом усього дня, що б ви не їли, частина калорій буде відкладатися про запас. Це стандартна схема реакції організму на стрес, і якщо ви вранці п’єте обов’язкову чашку кави, то напевно не дуже задоволені своєю фігурою.

Джерело

Поділись


Новини партнерів