Як оливкова олія допоможе вам поліпшити стан шкіри

Оливкова олія – ​​це кулінарна олія, яка використовувалась ще до давніх греків та Римської імперії. Але є також її застосовують для покращення стану шкіри та волосся завдяки цілому ряду корисних властивостей, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Оливкова олія є важливою частиною середземноморської дієти. Вона має протизапальні та антиоксидантні властивості, також вона зміцнює здоров’я серця.

Крім того, оливкова олія вважається одним з найкращих природних зволожувачів для вашої шкіри. Вона містить багато вітамінів, включаючи вітаміни A, D, K та E, які сприяють здоров’ю шкіри. Антиоксиданти оливкової олії можуть допомогти захистити шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Крім зволоження, оливкова олія допомагає у боротьбі з бактеріями, які викликають появу прищів.

Щоб скористатись перевагами оливкової олії, ви можете нанести її просто на обличчя. Дайте їй кілька хвилин, а потім зайвий жир, який не увібрався, зітріть паперовим рушником. Якщо цього не зробити, він може стати середовищем для розмноження бактерій.

Найкраще обирати оливкову олію,яка не містить хімічних добавок на кшталт барвників.

А введення оливкової олії у ваш раціон допомагає захистити ваше серце. Вона допомагає знизити рівень “поганого” холестерину, одночасно підвищуючи рівень “хорошого”.

Також вважається, що оливкова олія допомагає поліпшити концентрацію та пам’ять, борючись з віковим зниженням когнітивних функцій.

Дієтологи виявили, що вживання 1-4 ст. л. оливкової олії на день більш, ніж достатньо, щоб одержати від неї максимальну користь.

Поділись


Новини партнерів