Як приготувати суперкорисну шоколадно-полуничну маску для обличчя

Ми використовуємо так багато кремів та сироваток, щоб бути впевненими, що наша шкіра зволожена та отримує всі необхідні поживні речовини, але натуральні засоби як і раніше залишаються одними з найкращих засобів для збереження її краси та здоров’я, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

У себе на кухні ви можете знайти величезну кількість корисних для шкіри продуктів. Наприклад, не так багато людей розуміє, на скільки корисною може бути шоколадно-полунична маска. Ці два інгредієнти можуть творити з вашою шкірою справжні чудеса.

Почнемо з того, що полуниця багата на вітамін С та антиоксиданти, ті самі, що борються зі шкідливим впливом вільних радикалів, запобігаючи передчасному старінню шкіри. Більше того, вітамін С також цінують за його здатність освітлювати і вирівнювати тон шкіри.

Полуниця також містить альфа-гідроксикислоту (більш відому під абревіатурою AHA), яка працює як природний відлущувач для видалення відмерлих клітин зі шкіри.

Темний шоколад – це теж гарне джерело антиоксидантів, які підтримують здоров’я шкіри. У той же час він багатий на жирні кислоти, які глибоко зволожують вашу шкіру. Крім того, темний шоколад має протизапальні властивості, які можуть заспокоїти подразнення.

Для приготування маски вам знадобиться пюре з однієї полуниці та та 2 розтоплені кубики темного шоколаду без начинки та горіхів. Топити шоколад краще на водяній бані або у мікрохвильовці (протягом 10 секунд).

Перед нанесенням маски ретельно вмийтесь. Нанесіть маску та масажуйте шкіру протягом 5 хвилин. Після цього залиште маску на обличчі на 15-20 хвилин.

Ви будете вражені, на скільки зволоженою та пружною стане після цього ваша шкіра.

Поділись


Новини партнерів