Що олія абрикосових кісточок може зробити для вашої шкіри

Якщо ви захоплюєтесь доглядом за шкірою і постійно перебуваєте в пошуку нових натуральних інгредієнтів для цього, ви мабуть випробували на собі величезну кількість натуральних олій. Однак, навіть ви можете бути здивовані, коли дізнаєтесь, на скільки ефективною може бути олія абрикосових кісточок, адже її корисні для шкіри властивості не дуже відомі, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

Олія абрикосових кісточок ідеально підходить для використання на обличчі, оскільки вона має легку та нелипку текстуру. Також вона має антисептичні, антиоксидантні, антибактеріальні та антивікові властивості. Ось 4 переваги абрикосової олії, про які ви повинні знати:

Вона зволожує та пом’якшує шкіру. Ця олія має легку текстуру, тож вона легко вбирається у шкіру і глибоко її живить. Завдяки високому вмісту вітаміну А вона забезпечує вашій шкірі тривале зволоження, роблячи її м’якою та еластичною. Особливо добре абрикосова олія працює на сухій та чутливій шкірі.

Вона надає вашій шкірі сяйво. Вітамін Е, що міститься в абрикосовій олії, захищає клітини шкіри від шкоди, завданої вільними радикалами. Також він допомагає вирівняти тон шкіри. Завдяки цьому шкіра стає гладенькою та сяючою.

Вона захищає шкіру від ранніх ознак старіння. Коли шкіра отримує належне живлення, дрібні зморшки та заломи стають менш помітними, як і інші ознаки старіння. Якщо ви хочете знайти гарний антивіковий засіб, вам точно потрібно подумати про те, щоб включити олію абрикосових кісточок у свій режим з догляду за шкірою.

Вона захищає шкіру від сонячних променів. Оскільки абрикосова олія багата на антиоксиданти, вона зменшує шкідливий вплив сонячних променів та вільних радикалів. Так шкіра стає гладенькою, а її колір – рівномірним.

Поділись


Новини партнерів