Три корисні методи, які дозволять зберегти молодість шкіри надовго

Кожній дівчині хочеться виглядати завжди свіжо і молодо. Щоб зберегти свою молодість на довгий термін, дотримуйтесь простих рекомендацій. Ці три методи дозволять вам залишатися завжди красивою і по-юнацькому прекрасною!

контрастне вмивання

Користь цього способу прихована в тому, що при перепадах температур підшкірна циркуляція крові тільки посилюється. Це допомагає придбати свіжий і здоровий колір обличчя. Також контрастне вмивання розширює і скорочує кровоносні судини, що тонізує м’язові тканини, виробляючи стійкість до мімічних зморшок.

Щоб відчути всю користь методу, вмивайтеся спочатку теплою водою, а через 10-15 секунд – холодною, а потім гарячою. Таку процедуру потрібно повторити кілька разів.

Обережно, існують протипоказання! Наприклад, до такої вправи потрібно ставитися обережно людям з розширеними або крихкими капілярами, вегетативним неврозом, хворобами кровоносної і серцево-судинної систем, а також із запальними процесами, наприклад, ангіною.

масаж

Це відмінна зарядка для м’язів обличчя, що поліпшить кровообіг, розгладить зморшки, зробить вашу шкіру пружною, свіжою і гладкою.

Техніка самомасажу досить проста. Існує чотири масажні лінії: від підборіддя до кінчиків вух, від куточків рота до вушної раковини, від крил носа до скронь і від середини лоба до скронь. Перед процедурою очистіть обличчя, нанесіть зволожуючий крем або масло, а потім постукайте подушечками пальців по шкірі в різних напрямках по масажних лініях, іноді злегка пощипуючи шкіру. Через кілька хвилин слід умитися теплою водою.

Фейсфітнес

Цей спосіб набуває все більшої популярності, особливо серед зірок . Завдяки фейсфітнесу лицьові м’язи знаходять колишній тонус. Освойте комплекс вправ і зрозумієте, що це зробить ваше обличчя неймовірно молодим!

Поділись


Новини партнерів