Вмивання олією – новий тренд в догляді за обличчям

У вмивання олією вже мільйони прихильників по всьому світу. Ті, хто вже спробував на собі ефект від процедури, запевняють, що це прекрасна і дуже доступна альтернатива дорогим салонним процедурам.

Олія дуже добре очищає шкіру, хоча вам і може здаватися, що це зовсім не так. Справа в тому, що натуральні олії, які використовуються для вмивання, наприклад, касторова, кокосова і оливкова, регулюють жирність шкіри. При цьому, олія відмінно живить і зволожує шкіру, насичуючи її безліччю корисних речовин проникаючи в глибокі шари, завдяки особливому способу нанесення.

Вам буде потрібно парова ванночка або гарячий рушник. При використанні рушника нанесіть олію на обличчя масажними рухами, почекайте п’ять хвилин, а потім витріть її за допомогою гарячого рушники. Щоб нагріти рушник, потрібно опустити його в гарячу воду на 30-60 секунд. Не забудьте переконатися, що воно не дуже гаряче.

Другий спосіб більш витратний за часом. Перед нанесенням олії потрібно розпарити шкіру. Поставте на плиту каструльку з водою, додайте корисних трав, накрийте голову рушником і тримаєте обличчя над парою 5-7 хвилин. Після нанесіть олію на 5-7 хвилин, а потім зітріть сухою серветкою.

Джерело

Поділись


Новини партнерів