ТОП-5 секретів макіяжу для дівчат з блакитними очима

Макіяж – дивовижна річ, здатна приховати безліч недоліків і підкреслити достоїнства. Але як підкреслити колір очей за допомогою косметичних хитрощів.

Існує кілька способів посилити красу блакитноокого погляду за допомогою косметики, пише Жіночий Світ.

Спробуй бронзові тіні

Теплі помаранчеві відтінки знаходяться якраз навпроти блакитного в колірному колі, а це значить, що в парі вони створять контраст, що підкреслює колір очей. Радимо звернути увагу на бронзові та мідні тони – вони особливо шикарно виглядають в вечірньому макіяжі.

Сіро-коричневі тіні

В даному випадку ми говоримо про денний макіяж, який не терпить насиченості і яскравості. Сіро-коричневі тіні зроблять блакитні тони більш вираженими, а погляд – виразнішим.

Уникай чорного лайнера

Темні кольори можуть виглядати занадто драматично на володарках світлих очей. Рекомендуємо взяти на озброєння сірий або синій лайнер. Вони обрамлять очі, зроблять їх колір яскраво вираженим, але позбавлять від ефекту “too-much”.

Не бійся чорної туші

У той час, як чорні стрілки можуть “погіршити” погляд, чорна туш додасть йому виразності. Якщо у тебе світлі вії, ретельно попрацюй над корінням, інакше ефект буде не таким вражаючим.

Додай червону помаду

Якщо не хочеш робити акцент на очі, тоді червона помада тобі в допомогу. Як ми вже говорили вище, помаранчеві і червоні тони створять відмінний контраст з блакитним. Враховуй цей момент при виборі помади.

Поділись


Новини партнерів