Епіляція зони бікіні: що потрібно знати?

В такому делікатному питанні важливо врахувати всі можливі варіанти, щоб прийняти правильне рішення.

Багато жінок в пляжний сезон намагаються тримати свою зону бікіні в порядку і позбавитися від непотрібної рослинності. Тим, хто цілий рік робить епіляцію, в цьому питанні простіше. Але що ж вибрати?

Найпростіший і безпечний варіант – гоління. Але у нього є кілька мінусів. По-перше, ефект вкрай недовговічний – вже через кілька днів з’явиться щетина. А по-друге – зрізаний бритвою край волоса може доставляти незручності, колоти шкіру, поки не відросте до певної довжини.

Різними кремами, лосьйонами і так далі фахівці користуватися не радять – інтимна зона дуже ніжна і, навіть якщо ваші ноги і пахви спокійно переживають видалення волосся хімічними засобами, тут ситуація може бути іншою. Перед тим, як робити епіляцію за допомогою хімічних засобів, обов’язково зробіть тест на алергію на невеликій ділянці інтимної зони і подивіться на реакцію вашої шкіри.

На довгий термін волосся можна видалити за допомогою воскової епіляції і шугаринга. При дотриманні рекомендацій спеціаліста і належному догляді ваша інтимна зона буде гладкою до двох тижнів. Звичайно, видалення волосся з коренем це хворобливий процес, але з кожною процедурою він буде проходити трохи легше. Крім того, є креми, які допоможуть знизити больові відчуття до мінімуму.

Тим, хто хоче позбутися волосся назавжди, варто вивчити сучасні методики – лазерна, фото і ультразвукова епіляція. Всі вони проводяться курсами і мають багато «але». Зате ви позбудетеся від більшої частини волосся назавжди.

Джерело

Поділись


Новини партнерів