Ефективний спосіб очистити кишечник за тиждень

Детоксикація кишечника допоможе істотно поліпшити стан здоров’я.

Ми вже не раз говорили про те, як важливо хоча б раз на рік очищати від токсинів печінку і нирки. Того ж самого вимагає і наш кишечник, чия основна функція полягає в поглинанні і засвоєнні невеликої частини поживних речовин, які не були перероблені організмом раніше, формуванні фекалій і їх подальшому видаленню з організму. В нашій сьогоднішній статті ми розповімо вам про те, як провести очищення і детоксикацію кишечника максимально природно і в домашніх умовах.

Тижневе очищення

Отже, процес очищення займе один тиждень, якщо ви зрозумієте, що цього часу недостатньо, можете продовжити процедуру ще на тиждень.

Головне, щоб після очищення кишечника ви намагалися зберегти правильні звички харчування, щоб цей орган не відчув відразу великого навантаження і не почав страждати від негативного впливу шкідливих продуктів.

Дозволені і заборонені продукти

Протягом цього тижня (або двох) ви повинні бути дуже суворі до себе в плані харчування, тільки так можна досягти бажаних результатів за такий короткий час. Для цього слід виключити зі свого раціону такі продукти:

  • Перероблені злаки і борошно, а також їх похідні: хлібобулочні та кондитерські вироби. Замінити їх можна цільнозерновими злаками і цільнозерновим борошном, з натуральними харчовими волокнами.
  • Білий цукор і солодкі напої: намагайтеся використовувати бджолиний мед, патоку (мелясу) або коричневий цукор. Віддавайте перевагу натуральним сокам (без додавання цукру).
  • Рафіновані масла і смажену їжу: вибирайте оливкову або кокосову олію холодного віджиму і споживайте їх без попередньої теплової обробки.
  • Червоне м’ясо і ковбасні вироби: замість них можете їсти біле м’ясо, рибу, яйця і овочі, нехай це будуть основні джерела білка для організму.
  • Молоко і молочні продукти: єдиним винятком є сир, бажано з козячого або овечого молока. Також можна споживати напої рослинного походження, наприклад, вівсяне або рисове молочко, напої на основі проса або гречки і т.д.
  • Нарешті, слід відмовитися від кави і сигарет.

Як поліпшити роботу кишечника?

Під час очищення кишечника дуже важливо допомогти його роботі. Домогтися цього можна за допомогою наступних продуктів харчування:

  • Лляне насіння: замочіть одну чайну ложку лляного насіння (близько 10 г) у воді і залиште на ніч. Вранці натщесерце випийте склянку цієї рідини разом з насінням.
  • Чорнослив: з’їдайте по 3 або 4 штучки чорносливу натщесерце, можна відразу після лляного насіння.
  • 2 настої з кульбаби: одну чашку вдень  і одну в другій половині дня.
  • Гарбузове насіння: протягом дня постарайтеся з’їдати по 30 гарбузового насіння (в сирому вигляді). Це дозволить позбутися від можливих кишкових паразитів.
  • Артишок: на ніч, перед тим, як лягати спати, випийте екстракт артишоку (він може бути в рідкому вигляді, в капсулах або таблетках, продається в аптеках).

Щоденні клізми з ромашкою

Клізми є традиційним засобом, це безпосереднє введення води або лікарського настою в пряму кишку через анус. Це допоможе краще очистити кишечник від  шлаків та фекалій, які скупчилися в ньому.

Протягом тижня бажано зробити три клізми (через день). Для цього вам знадобиться іригатор або гумова груша, які продаються в аптеках.

А інгредієнти вам знадобляться наступні:

– Літр настою з ромашки. Це повинен бути екологічно чистий продукт.
– Сік з одного лимона.
– 1 чайна ложка морської солі.
– 1 літр кип’яченої води.

Як правильно робити?

Зверніть увагу, що перед початком процедури варто отримати консультацію лікаря.

Змішуємо всі інгредієнти і отримуємо готову суміш для клізми. Ці два літри необхідно влити в пряму кишку, наконечник гумової груші або іригатора бажано попередньо змастити невеликою кількістю рослинної олії. Вводити наконечник потрібно повільно, при необхідності зупиняючись. Потім потерпіть максимальну кількість часу (скільки зможете) перед тим, як спорожнити кишечник.

Повторюйте до тих пір, поки не закінчиться рідина. Робити цю процедуру бажано на порожній шлунок, мінімум через дві години після останнього прийому їжі.

Після закінчення процедури очищення кишечника краще прийняти харчову добавку, щоб відновити мікрофлору і продовжити ефект очищення. Ці добавки також продаються в аптеках, їх потрібно завжди приймати окремо від їжі, краще всього натщесерце з ранку.

Поділись


Новини партнерів