5 ознак, що вказують на рак у молодих людей

Нове дослідження британських вчених показало, що майже третина молодих людей, діагностованих з раком, не знають основних ознак цього захворювання, що дозволяють своєчасно його виявити. Це призводить до того, що молоді люди приходять в лікарню тільки тоді, коли їх здоров’я вже значно погіршилося.

Згідно зі статистикою, щороку 2500 людей у ​​віці від 13 до 24 років з діагнозом рак складають близько 1% всіх діагнозів раку. Відзначається, що симптоми раку часто помилково приймаються за інші поширені захворювання, так як вважається, що на рак частіше хворіють люди в більш зрілому віці. При цьому рак є провідною причиною смерті молодих людей у ​​Великобританії, що становить 9% усіх смертей у чоловіків і 15% всіх смертей у дівчат у віці 15-24 років.

У світлі цих статистичних даних провідні фахівці опублікували 5 найбільш поширених симптомів раку у молодих людей, які ніколи не слід ігнорувати.

Тривала біль. Біль, яка не йде після прийняття знеболюючих, повинна бути негайно досліджена.

Шишки та пухлини. Будь-які шишки і ущільнення на тілі повинні бути негайно перевірені у фахівця.

Надмірна втома. Сильна втома, яка триває навіть після довгого повноцінного сну, може бути ознакою раку.

Значна втрата ваги. Втрата кількох кілограмів без видимої на те причини є тривожною ознакою і може вказувати на наявність пухлини в організмі.

Зміни родимок. Родимки, які змінюють свій колір або розмір, повинні бути в обов’язковому порядку перевірені лікарем.

Дані також показують, що найбільш поширеним типом раку у молодих людей є карцинома – рак, який розвивається з епітеліальних клітин, що вистилають органи і слизові. Дані види раку включають рак щитовидної залози, рак шийки матки, рак кишечника і рак яєчників.
Джерело

Поділись


Новини партнерів